Civic 2015 - Sesli Arama

ANGANS

0
Aracınız
Beyler benim araba 2015 civic elegance navigasyon falan yok. Sesli komut falan yok. Yada ben mi bilmiyorum ama yok yani.

yau

0
Sesli komut icin direksiyonda sol altta buton var sanirim hiç kullanmadim fakat var gibi görünüyor...

mace

0
Aracınız
aracım 2015 elegance eco makyajlı , orjinal teyp var üstünde, direksiyonun sol altındaki düğmelerden önce sesli komut ile aranacak kişiler kaydediliyor, sonra diğer düğmeden eski kayıtlar söylenerek arama yapılabiliyor, menüler türkçe arka planda da sesli türkçe bir yönlendirme mevcut ( işte şimdi sesi kaydedin veya aranacak kişiyi söyleyin filan diye uyarılar yapıyor )

msgkcn

0
Arkadaslar ben cyclone cikardim kenara koydum araca orjinal teyp aldim ve kendim montajini yaptim. Su kadarini soylemek istiyorum aracin orjinal hali cyclone dan 1000 kat daha iyi 15 tane sesli arama tanimlaya biliyorsun ve arama yapmak istediginde cyclone da ki gibi iskence cekmiyorsun. Benim aracim 2015 black edition ayni zaman da i mid ekran da kendine geldi. Ha bu arada ben bu kadar kolay teyp montaji yapila bilen baska arac gormedim.

[MENTION=965]msgkcn[/MENTION] ben de cyclonedan cok memnun degil orta kalite. Ama icine basarsoft navi attiktan sonra ise yarar hale geldi. Orjinal teyp almayi ben de dusunuyorum ama imid ekran biraz kucuk ve surucu odakli olarak sola donuk oldugundan ozellikle uzun yolda sagda muzik secen radyoyo kurcalayan yolcu icin zor olacagini dusundugumden takmadim. Sizin yorumunuz nedir. Sagdaki yolcu kolaylikla radyoyu degistirebilir muzik secebilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

msgkcn

0
Acikcasi aracin orjinal teyb kullanisi daha pratik gibi geliyor, navi de takili olsa surucu tarafina donuk diger teyp de surucu tarafina donuk. Bazen esim kullandiginda sag tarafda oturdugum da navi yi kurcalamak daha zordu gibi aracin orjinal teybi ile navi arasinda ki tek eksik navigasyon onuda google haritalar ile hallediyorum ki bence cyxlone haritaya da basarsofta da on basar bence alin ve deneyin zaten cok para degil 150-200 tl kendin de montaji yapa biliyorsun begenmez isen zararin 200 tl olur ki emin ol begeneceksin aracin i mid ekrani kendine geliyor ve sunu da unutmamak lazim karsi taraf ile telefon gorusmesi daha kaliteli, sesli komut da cabasi

Geri