Yakıtta %21 indirim nasıl alınır.....

Aracınız
En iyisi. Keşke bizde de ondan işlese :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:) onceden bende ayni oyle yapiyordum sonra bir baktim gereksiz yere harcamalarim oluyor, sonra iptal ettirdim bir kac yildir kartsiz hayat daha guzel tavsiye ederim zor degil :)

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben parafly ve mil plus kampanyalarını migrostan paypal karta para yükleyerek yapıyorum. Parafly puanları uçak bileti ya da otel rezervasyonunda 4 ile çarpılıyor. Milplus 2 ile çarpılıyor. Yani 100 puanınız varsa parafly da, 400 liralık uçak bileti ya da otel rezervasyonu yapabiliyorsunuz.
Gelelim nasıl yapıldığına. Mesela bu ay ramazan kampanyası vardı. Parafly i ele alırsak, 5 adet 75 tl lik gıda falan filan market alışverişine 45 paraf para veriyor. Migrostan paypal karta para yüklemek market alışverişi sayılıyor. 5 gün migrosa gidiyosun 75 er lira yukletiyosun paypal karta. Sonra paypal karttaki parayı çekip tekrar parafly kartına yatiriyosun. Sonuç olarak bedavadan 45 puanın oluyor ve bunu 4 ile çarpıp 180 lira olarak kullanıyorsun. Eşimde de var. Etti mı 360. Aynı anda mil plus un da kampanyası vardı. O da 50 verdi. Eşimde de var. Etti mı 100. 360 liraya 1 gece nevşehir mağara otelde rezervasyon. 100 liralık da lpg konyadan gidip gelmek için. Bedava tatil.

Zarar?
1-paypala her yüklemede 2 lira veriyorsun.
2-migrosa gidip geliyosun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paypall dan parayı nasıl çekiyorsunuz. Atm den mi, yoksa istediğiniz karta geri ödeme yapılabilir mi

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanımlı karta aktarım yok sanirim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri