@GYM

Aracınız
Ynt: @GYM

Yanıyorsun fuat abi. :kiki:
Maşallah nazar değmesin.

Masallah masallah. Allah nazardan saklasin. Himmm kiskandimmm :) cok guzel olmus.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Almandan japona gectigimde benim de garipsedigim noktalari yazmışsın :) ilk mitsubishi pickup vermisti sirket. Nasilsa sirket arabasi idi :) sonra toyota hillux verdiler :) japon virusu ilk uzun yolda musallat oldu :) hillux ile uzun yol cok keyifli idi. Sonra araba arayisim basladi honda ayisigi yaninda ogle yemegi yerken arkadas soledi honda al die :) hadi len dedim sonra bi dakka ya bizim santiyede km sayaci 450binlerde bi ara takilmis civic vardi sanirim sorunsuz die bi sohbet sonrasi test surusu ve ertesi gun nasip oldu aldim. Velhasil kelam, merak etme ilk uzun yolda islem tamamdir. Virus isleme baslicak :) Allah kaza bela vermesin kardes.

arkadaşlar şu araç üzerindeki çift çıkış egzoz takmatikmi. varsa alıcam nezamandır arıyorum bulamadım varsa bilen bir link verebilirmi

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

[quote author=arlnold08 link=topic=431.msg5645#msg5645 date=1402247006]
arkadaşlar şu araç üzerindeki çift çıkış egzoz takmatikmi. varsa alıcam nezamandır arıyorum bulamadım varsa bilen bir link verebilirmi

[/quote]abi son susturucu değişikliği de yapabilirsin ya da direkt çift çıkış uç kaynaklarlar oraya ki bu daha mantıklı

hani şöyle uc olarak takmatik bişey olsa kaynak felan uğraşmak istemiyorum

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

takmatik olması için mevcut egzoz ucunun üzerine direkt krom uç takmak lazım ama sizinkiler tamponun altında, fd6 kasadaki gibi hali hazırda uç olsaydı onun üzerine krom uç takılabilirdi ama geride olduğu için o parçaya kaynak yapmak gerek egzoz ucuna. bunun çekinilecek bir şeyi yok herhangi bir zarar da vermez ve gayet güzel duruyor

Fotoğraftaki benim aracım, normalde bizim kasalarda da uç yok ama böyle hoşuma gidiyor

güzelmiş sizinkide ama duymuştum biryerde hani vidaile sıkılan takmatik egzos ucları varmış ama hangisi meselede bu

Geri