Serviste Lpg Taktırmak Acil Yardım Bekliyorum :)

Trust

0
Aracınız
Arkadaşlar biraz önce disarda bir BRC yetkili servisinden fiyat aldım
Takacaklari kıt normal Brc Honda kiti falan değil
Fiyat 2500 tl fiyat istiyorlar
Abicim serviste bu fiyata takıyor diyorum mümkün değil diyorlar ben bu isten bisey anlamadim inanın aksam tekrar servise gidip goruscem

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız

ustad verdikleri fiyatı aynen yazıyorum

BRC kit : 2100
Spket Kablo : 100
Dolum Ağzı: 150
Pompa Koruma (Araç lpg ye geçince otomatik benzin pompasını devreden çıkarıyormuş) : 200
Sigorta : 200

Toplamda : 2850 tl yapıyor.
Ben pompa koruma istemiyorum dedim. 2500 dedi ben bu işten bişey anlamadım serviste bu fiyatta hiç düşünme taktır diyor adam :D

Zavoli içinde : 2100 tl net fiyat verdi :D

Trust

0
Aracınız
ustad verdikleri fiyatı aynen yazıyorum

BRC kit : 2100
Spket Kablo : 100
Dolum Ağzı: 150
Pompa Koruma (Araç lpg ye geçince otomatik benzin pompasını devreden çıkarıyormuş) : 200
Sigorta : 200

Toplamda : 2850 tl yapıyor.
Ben pompa koruma istemiyorum dedim. 2500 dedi ben bu işten bişey anlamadım serviste bu fiyatta hiç düşünme taktır diyor adam :D

Zavoli içinde : 2100 tl net fiyat verdi :D
Tabiki servis mantıklı o zaman şaka gibi başka şehirde bi brc servisi arayın bakalım onlar ne fiyat veriyor ilginç bi durum.

Aracınız
Tabiki servis mantıklı o zaman şaka gibi başka şehirde bi brc servisi arayın bakalım onlar ne fiyat veriyor ilginç bi durum.

Şimdi bir landirenzo servisi ile görüştüm 2500 tl dedi. :D

Servisi tekrar aradım. 2500 tl orjinal lpg li çıkan araçta ne varsa aynısı olacak dendi + bu benzin düşme kiti de dahil olarak fiyat peşin fiyatına 9 taksit yapılacak stepne arka koltuğa lpg dolum kapağı benzinin altına vs.

Bu şartlar altında serviste taktırmayı hiç düşünmemek gerek

Brc yeni kitler geldi eskilerle farkını öğrenin bence öyle karar verin.

Fb: facebook.com/hondaskmaras

Yok hocam Aralık ayında Black Edition için gittik orada servis Müdürü arkadaşım lpg ustasıyla konuşmalarından duydum sonra detayına girmedim. Kitler arasında 200$ gibi bir farktan bahsediliyordu

Aracınız
Yok hocam Aralık ayında Black Edition için gittik orada servis Müdürü arkadaşım lpg ustasıyla konuşmalarından duydum sonra detayına girmedim. Kitler arasında 200$ gibi bir farktan bahsediliyordu

Bu zamana kadar takılan civicler hep aynı kite sahipti Bi sorun olmayacaktır muhtemelen ama fark olsa olsa enjektör farkıdır oda sessiz calışma yüksek devirde performans kaybetmeme gibidir diye düşündüm ama araştırmakta fayda var teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Olabilir hocam. Zaten lpg ler artık bayilere araca takılı olarak gelecek artık. Servisler kolay kolay usta tutmayacaklar bunları da göz önünde bulundurarak kararınızı verin. Taktıracağınız lpg brc ve mutlaka bayii olan bir yer olsun.

tugi

0
Aracınız

lpg yi taktırdıktan sonra videosunu çelip atayım diyordum sonunda bugune nasipmiş...
Dizel honda :S bu sesi nasıl kesicez bilmiyorum

Geri