yanık kokusu

rok206

0
Aracınız
arkadaşlar yeni aldigim 2006 model civic ep2 kasa aracimda biraz performanslı kullandigm zaman yanık kokusu gelıyor.kaputu açtm herhangi bir koku gelmıyor.eksozdan mi gelıyor yoksa eksoza giden borulardan mi gelıyor anlıyamadim.kokuyu şöyle tarif edim sıcak bir borunun ustune naylon tarzi bir şey yapışır ya öyle bir yanık kokusu gelıyor.sizcce ne olabilir? yada önemli bir şey olabilir ?

Her honda da vardır sanjuman yağı kokusu baskıyı kavuruyor gibi koku yapıyor problem olacak birsey degil

Reis

0
Aracınız
Belki alt tarafta egsoz sistemine bi naylon parça takılmıştır :)

Reis

0
Aracınız
Benim başıma geldi de ordan biliyorum kalın bi naylon parçaydı tam katın oraya yapışmıştı arabayı lifte kaldırıp çekip alayım dedim olmadı gelmeyince spatula ile kazıyıp çıkarmıştım...

rok206

0
Aracınız
Benim başıma geldi de ordan biliyorum kalın bi naylon parçaydı tam katın oraya yapışmıştı arabayı lifte kaldırıp çekip alayım dedim olmadı gelmeyince spatula ile kazıyıp çıkarmıştım...

O zaman uzun bir süre daha o koku bizimle diyorsun yani :)) aman kokunun sebebi o olsun da başka sorun olmasin çekeriz o kokuyu :)

rok206

0
Aracınız
Lifte kaldırıp baktım aynen dedıgın gıbı siyah poşet eksoz borularıyla akraba olmuş maket bıçagı ıle kazındık ama temızlenmıyor baya buyukmuş herhalde yaklasık bır 30cm kadar dolanmış ustunden temızleyebıldıgm kadar temızledım ondan sonra bıraz gazladım koku azaldı :)) sorun çözulmuş oldu

Geri