Civic FC5 Yeni Civic Test Sürüşü izlenimler ve yorumlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@- dennis - ve @slayerxp ile birlikte bugün yeni civici inceleme ve test etmek için Çamkıran Honda ye gittik, @ewran35 hanıma misafir perverliği için teşekkür ederiz.

@slayerxp arkadaşımız test sürüşüyle başlıyalım :)

Elegance açılış ekran görüntüsü, executive bir türlü çekemedik :)

Cvt çok iyi olmasa da beklediğimizden daha iyi performans sergiledi.
Süspansiyon sistemi fb7 kasadan daha iyi.
Yol tutuşu da güzel görünüyor, laka üzerinde fb7 gibi arkasını savuruyor mu daha detaylı test etmek gerekiyor.
Lastik sesi yine içeri alıyor, yalıtımda gelişme var mı yorum yapabilmek için uzun sürüş deneyimi gerekiyor.
Elegance donanımın koltuk kumaşı kesinlikle çok kalitesiz, fb7 yi beğenmiyorduk ama fb7 bir tık daha kalite diyebiliriz.
Executive donanım gerçekte doyurucu olsa da sınıfında ki araçlara göre donanım eksikleri halen var.
Gördüğümüz kadarıyla tüm donanımlar da stepne kaldırılmış, hatta krikoyu da göremedik, yerini lastik tamir kitleri almış.

Yangın Söndürücü ve ilk yardım seti standart olmuş :)

Ön çamurluktaki anlam veremediğimiz açıklık, siyah gözüken yer davlumbaz :)

son olarak arka koltukların kapıya yakın kısımlarında artık koltuk yok kolunuzun arkası plastiğe yaslanıyor, @slayerxp Rıza resim sende yükler misin?

mace

0
Aracınız
cvt şanzıman beni sinir etti sürekli bi devir sesi vites atmıyor gibi bi his veriyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
cvt şanzıman beni sinir etti sürekli bi devir sesi vites atmıyor gibi bi his veriyor

Alışkanlık bir vites değişimi istiyoruz :)
Tam otomatik ile devam etmemelerine anlam veremedim, cvt hayırlı olsun diyelim :)

Wordls

0
Aracin otomatiginin 0-100 u biraz iyilestirilmis. Aracin hafiflemesinden sanirim. Fark ediyormu bu durum ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trust

0
Aracınız
Davlumbaz daki açıklık bende kontrol ettim amerikan park a ulaşmak için sanırım Turgut hocam oda milletin başına bela olacak zırt pırt kırılacak bir yerde. Fiyatı da 400 tl [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Aracınız
Arkadaslar yeni civici bugun baya inceledim.ve test te ettim. Acikcasi dis gorunumu insani asik edio. İc dizaynida ayni sekilde. Ama bi araba sirf goruntuden ibaret degil. İc malzeme kalitesi eskisinden iyi ama fiyati degil. Motordan bahsetmicem bile 20 senelik nerdeyse motor ayni. Hani dizel getiremion ozaman turbo benzink getir ve lpgye uyumlu bir kit koy turbo motoruna. Cunku malumunuz tsi motorlar olsun kisacasi turbolu motorlarada lpg uyuyo ama pahali kiti. Sende bunu koy honda. Ve olece yiyosa 6 yil garanti ver. Bizde gonul rahatligiyla alalim. Kisacasi gorunti var honda da ama ses yok ne yazikki.

Lenovo K50a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

P_20161008_125457_1_p.jpg Buranin plastik olmasi arkada oturanlar icin cok buyuk konfor kaybi ve sikinti. Kolunuz surekli buraya carpiyor.

araba fiyatları çok arttı, kalitede o oranda düşmeye başladı, araba alınmaz bu devirde arkadaşlar

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Davlumbaz daki açıklık bende kontrol ettim amerikan park a ulaşmak için sanırım Turgut hocam oda milletin başına bela olacak zırt pırt kırılacak bir yerde. Fiyatı da 400 tl @NoFeaR

Dün İzmir de sabaha karşı hafif yağış vardı, test aracı da sabahtan beri yolda olduğu için kaputu açıp motor içerisindeki duruma bakalım dedik oradaki davlumbazdan içeriye giren yağmur pislik yoktu, ama amerikan parkın etrafından yağmur suları çamurluğa sızmıştı.

Aracınız
Davlumbaz daki açıklık bende kontrol ettim amerikan park a ulaşmak için sanırım Turgut hocam oda milletin başına bela olacak zırt pırt kırılacak bir yerde. Fiyatı da 400 tl [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]
Davlumbazdaki aciklik kaza abinda darbe emmek icinmis.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri