UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Plaka normal kapı altı t10 ama aracın iç öndeki iki tane ve arkadaki bir tane sofid led deniyor galiba.

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] fd6 için de uyumludur bende uzunlar dahil her şeye led kullandim. Ben çin den getirmeyi tercih ettim. Hatta özellikle uzunlar için forumda inceleme konum mevcut. [MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION] inan bana çin li arkadaslarda ki müşteri memnuniyeti bizdekinden çok fazla ürün kargoda kaybolmuştur belki deyip ücretini iade eden adamlar tek sıkıntı güzel bir t10 ürünü denk getirip alamadım 2 ay sonra bozulmaya başladı yarısı :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Valla hiç Çin den alış veriş yapmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
O değil de Erkan.alper benim araçta 1500-2000 devir arasında rampa çıkarken araç boğulunca zırrrr diye ses geliyor direksiyon tarafından, bu neyden dolayıdır var mı bir Bilgin?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION] Muhtemelen trim sesidir plastik aksam sesleri genelde araç tıkandığında titreşim arttığı için daha dikkat ceken bir hal alıyor , yine de bir ustaya danışmak lazım :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
istedigim parlaklık kuş bakışı bakan bir led arıyordum aradıgımı nihayet buldum :) ve hemen sizlerle paylaşmak istedim insanlık ölmedi nihayetinde :)
fiyatı çok uygun bence alın pişman olmassınız. bu resmi gece zifiri karanlıkta çektim bütün ışık fire vermeden araç içinde!

http://www.aliexpress.com/item/Free...terior-Light-T10-Festoon-Dome/1739446500.html
u5yqu3ad.jpg

Yaşasın tapatalk!

Hocam bende bunlardan aldım cok güzel ama lehimlerdi çok dandik 6 tane aldım 3 tanesını takarken Lehım yerlerinden koptu gıttık tekrar lehım yaptırdım ama aydınlatması güzel ıc aydınlatma torpıdo cekmecesı bagaja uyguladım

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aracınız
kuş bakışı iç ve kapı altı aydınlatma.torpidoyu unuttum keşke onuda açsaydım
eba3a2yp.jpg

buda benim yavrucak ne kadar kız olsada honda aşkını aşıladım sanırım

Yaşasın tapatalk!

Kapı altına hangisini kullandınız link varmı takması kolaymı

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Geri