Honda Bora'ya Dava Açacağım !!!

Aracınız
Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.Biraz daha sakinledik bunuda aracımıza boya koruma cilası yapan ustamız fark etti gözle belli olur hicbir yanı yok ama el deyince orası diğer yerler gibi kaymıyor.Servise gideceğim az sonra bakalım Ne olacak yazarım buraya aşamaları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.Biraz daha sakinledik bunuda aracımıza boya koruma cilası yapan ustamız fark etti gözle belli olur hicbir yanı yok ama el deyince orası diğer yerler gibi kaymıyor.Servise gideceğim az sonra bakalım Ne olacak yazarım buraya aşamaları

Kardesim gecmis olsun cok uzulduk senin adına.bence hakkını aramalısın,hatta avukat yolu ile ihtar bile çektirebilirsin.aracı değiştirebilir para iadesi bile bile alabilirsin.tüketici kanunlarını çoğumuz bilmiyoruz.Benimde sıfır aracımda bir iki can sıkıcı problem var yarın görüşecez.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kardesim gecmis olsun cok uzulduk senin adına.bence hakkını aramalısın,hatta avukat yolu ile ihtar bile çektirebilirsin.aracı değiştirebilir para iadesi bile bile alabilirsin.tüketici kanunlarını çoğumuz bilmiyoruz.Benimde sıfır aracımda bir iki can sıkıcı problem var yarın görüşecez.

Sizde ne gibi sıkıntılar var hocam?

Sizde ne gibi sıkıntılar var hocam?

Avm kapalı otp cıkarken araç istop etti.otm vites stop ettiğini yeni öğrndm.arka taraftan oynayan metal sepet sesi gibi birsey geliyor.daha bahsi gecen bagaj ve ve fara sızan sızıntıyı kontrol etmedim bile.

Aracınız
Avm kapalı otp cıkarken araç istop etti.otm vites stop ettiğini yeni öğrndm.arka taraftan oynayan metal sepet sesi gibi birsey geliyor.daha bahsi gecen bagaj ve ve fara sızan sızıntıyı kontrol etmedim bile.

Stop etme gibi bir sıkıntı yaşamadım ama farlar benim de su alıyor fakat suan 1 gündür olmuyor bagaj da su birikiyor acınca bagaja dökülüyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

Merhaba [MENTION=5318]fodinos61[/MENTION] dediğiniz olay çok ciddi bir durum sıfır otomatik araçta. Bunu mutlaka servis ile paylaşın vakit geçirmeden. Egzoz sisteminizin hava tahliyesinde bir problem olabilir. Boğulmadığı sürece motor stop etmez. Hatta kendiniz de egzoza bir göz atın gördüğünüz kadarı ile. Egzoz veya transmisyon bu olaya sebep olur diye düşünüyorum.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bende 2013 yılında Honda Efe'den aracımı almıştım, yaklaşık 1 yıl sonrasında araç yıkamada iken sol kapı iç kısımın köşesinde rötüş yapıldığını fark ettim.
Kaportacı bi tanıdığıma götürdüğümde muhtemelen fabrikada montajda olan bir sürtmeyi böyle rötüşlediklerini belirtti. Çünkü başka hiçbir yerde boya yok. Bayide olsa dış kısımda olmasını beklerim ben dedi. İlk anda çok moralim bozulmuştu ve çok geç farkettiğim için yapacak birşeyde olmadı. .duv. Şahsi düşüncem, ülkemizde üretilen araçlarda bu gibi ufak kusurlar hem fabrika, hemde bayilerce görmezden gelinerek satılıyor. Zaten aracı kullandıkça en ufak taşlarda bile boyanın attığını görünce Honda'nın meşhur su bazlı boyasına yapılan eleştirileri özümsemiş oldum :)
Siz en azından erken dönemde farketmişsiniz, resmi girişimlerinizde bulunun, inş en kısa sürede olumlu netice alırsınız :eek:k:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
6 ocakta aldığımız arabamızda yolcu kapı kolu altında boya tozları gibi birşeyler var belli olmuyor eli deyince kartona surter gibi ses geliyor astarı çekilmemiş gibi Honda'ya belirtiyorum bilgimiz yok diyorlar ama arabayı verirken honda turkiye aradığında 10 puan verirseniz çok seviniriz diyorlar sizin yapacağınız ise tüküreyim.bence yeni kasa alan herkes aracının boyasini detaylı bir testten geçirsin..

[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Son durum nedir? Açıklama yaptı mı bayi...

Merhaba [MENTION=5318]fodinos61[/MENTION] dediğiniz olay çok ciddi bir durum sıfır otomatik araçta. Bunu mutlaka servis ile paylaşın vakit geçirmeden. Egzoz sisteminizin hava tahliyesinde bir problem olabilir. Boğulmadığı sürece motor stop etmez. Hatta kendiniz de egzoza bir göz atın gördüğünüz kadarı ile. Egzoz veya transmisyon bu olaya sebep olur diye düşünüyorum.

Merhaba maksu.öncelikle teşekkürler.aracı bu cuma 1000 bakıma götürdüm. Problemi söyledim ve sürekli otomatik araç kullanmama rağmen böyle birşey ne duydum ne rastladım dedim.motor soğukken olabiliyor dediler.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba maksu.öncelikle teşekkürler.aracı bu cuma 1000 bakıma götürdüm. Problemi söyledim ve sürekli otomatik araç kullanmama rağmen böyle birşey ne duydum ne rastladım dedim.motor soğukken olabiliyor dediler.

Honda otomatik araçta ilk defa duydum. Çok enteresan

Geri