Honda civic kullanicisiyim. Honda disi bi model.

Aracınız
Arkadaslar arac konusunda biraz sipsevdi oldum sanirim 2016 nisan ayinda honda civic aldim. Bi kac ay evvel crv almaya karar verdim. Fakat yakin zamanda 3 gun kadar kullanmak kismet oldu sarmadi. Yeni civici gidip inceledim cok basit ve ucretini karsilamayacagina karar verdim. CLA dusunuyorum. Tavsiye edebileceginiz bi model varmi. Teknoloji donanimi hususunda dopdolu olmali. Sifir olmasi sart degil 2015 ve 2016 konu yanlis yerdeyse affola.

Trust

0
Aracınız
CLA mutlu etmez arka tarafı çok dar Mercedes alıp ta önden çekişli aldıktan sonra anlamı yok bana göre.

Aracınız
Pekala onerebileceginiz bi model varmi. Hondadan memnunum fakat en dolusu bile bos gelmeye basladi. Hele yol sesi cok fena 800 km yol yaptim. Araba durdu ben eve girdim ama bi kac saat beynim hala gitmeye devam etti yol sesiyle beraber. Ve servislerdeki bize muhtacsiniz tavirlari vs beni mutsuz etti. Bi serviste bi kac aksesuar taktirdim basit krom seritli ruzgarlik ve kalan kisimlarina tam tur krom serit bagaj citasi ve kopek baligi sirti taktirdim. Kopek baligi zimbirtisi oynuyor bagaj citasi cikti. Diger krom seritlerin bi kacini yeniden kendim yapistirdim. Bi kacida oynuyor. Iscilik rezalet tamamen sogudum.

Aracınız
Pekala onerebileceginiz bi model varmi. Hondadan memnunum fakat en dolusu bile bos gelmeye basladi. Hele yol sesi cok fena 800 km yol yaptim. Araba durdu ben eve girdim ama bi kac saat beynim hala gitmeye devam etti yol sesiyle beraber. Ve servislerdeki bize muhtacsiniz tavirlari vs beni mutsuz etti. Bi serviste bi kac aksesuar taktirdim basit krom seritli ruzgarlik ve kalan kisimlarina tam tur krom serit bagaj citasi ve kopek baligi sirti taktirdim. Kopek baligi zimbirtisi oynuyor bagaj citasi cikti. Diger krom seritlerin bi kacini yeniden kendim yapistirdim. Bi kacida oynuyor. Iscilik rezalet tamamen sogudum.

Resim cekin ve sikayet edin servisi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İkinci el 2013 model Bmw 3.20 F30 düşünülebilir, 100 binin biraz üzerine çıkmanız gerekiyor.

Aracınız
Mask946
3 kurusluk gorsel icin 4 kez gidip geldim. Yildim biraktim pesini.

Nofear
Ustad 130 uzerinide zorlayabilirim.
Bmw iyi bi tercih olabilir. Teknoloji donanimlarini inceleyecegim tesekkur ederim.

Aracınız
Arkadaslar arac konusunda biraz sipsevdi oldum sanirim 2016 nisan ayinda honda civic aldim. Bi kac ay evvel crv almaya karar verdim. Fakat yakin zamanda 3 gun kadar kullanmak kismet oldu sarmadi. Yeni civici gidip inceledim cok basit ve ucretini karsilamayacagina karar verdim. CLA dusunuyorum. Tavsiye edebileceginiz bi model varmi. Teknoloji donanimi hususunda dopdolu olmali. Sifir olmasi sart degil 2015 ve 2016 konu yanlis yerdeyse affola.

arkadaşım cla bence olabilir. dizel amg kasa her türlü alınır.bütçem yetse hiç düşünmem alırım.kasa olarak coupe ama 4 kapı olmasından arkası biraz dar.yakıtıda fena değil

Aracınız
2013-2015 Audi A4 2.0 TDI, sorun biraz göreceli olduğu için tavsiyem budur. Ne kadar doğru bulmuyorum ama, bir söz vardır; Almanlar Mercedes ve BMW yi satmak için, Audi yi ise binmek için yaparlarmış. ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim. Ama binmek icin yaptiklarindan degil saniyorum. Satmak icin yaptiklarindan alacagim. Bmw de karar kildim. Modellerini inceliyorum ilginiz icin tesekkur ederim. Aracimi yakin zamanda elden cikaracagim. Tesekkurler.

Aracınız
mercedes c180 amg blue efencyy işte yazılışını tam bilmiyorum :D 1.6 kompressor olanlar lpg uyumlu dolunun dolusu bu araç bi incelemenizi tavsiye ederim

Geri