FB7 Ativus Body Kit

Hangisini yaptırdınız hocam. İçinize sindiyse sıkıntı yok güle güle kullanın ben bekleyeceğim bakalım

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
fd16509f20b9dc9d3b430130358c4ab7.jpg

Su body kitten aldım egzoz çapı bunda 4cm ben 7cm lik takacağım bitince paylaşırım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Erkan hocam komple set olarakmı aldınız? fiyat ve link alabilirmiyim tşkler
Sahibinden com dan güneşli garaj isimli saticidan aldım ön eki beğenmediğim için almadım lip atacam onun yerine ve mugen marspiyel 180 tl idi arka ek 200 tl, hepsiburadadan 25 tl ye lipi ve egsozlari da 120tl ye aldim. Gelen body kit icinde pasha tuning yaziyordu. Boya montaja 250 tl vereceğim tanidik usta egzozu bilmiyorum bakalım ne diyecekler

Slm arkadaslar forumda gordugumden beri takip ediyorum bende bu ativus body kiti getirtmeyi dusunen arkadas varsa dahil olmak isterim bende :)

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Slm arkadaslar forumda gordugumden beri takip ediyorum bende bu ativus body kiti getirtmeyi dusunen arkadas varsa dahil olmak isterim bende :)

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dostum bu işin peşine benim kadar düşen yoktur. Özet geciyorum. Yanlış hatırlamıyorsam tam set yaklaşık 600 dolardı ve buna gümrük eklenecek kargo da bize ait ayrica o kadar yolu kırılmadan gelme ihtimali nedir bilinmez. Sana tek tavsiyem vazgeç bu sevdadan :)

Geri