20K Bakımı - Bol Tavsiye İçerir!

Smakbuloglu oncelikle yardimlarin icin Teşekkür ederim ozelden yazdim ama mesaj gonderilmedi benim bakima biraz daha zaman var 20.000 i bulunca sana yazarim .numarami yazmistim sana limana yolun düşerse beklerim mutlaka bir cayimizi icersin .numaram sende var bir kendi numarani da gonderirsen memnun olurum iletisim daha rahat olur diye .Tesekkurler

ok kardeşim sorun değil. özelden numaramı gönderdim ;)

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar bu garanti konusunda servisler çakallık yapıyor. Blok Muafiyet Kanunu diye bi kanun var. Aracın bakımda değişen parçaları garantiye dahil olmadığından, Bu kanunda belirtilen gerekli yeterlilik belgesine sahip özel bir serviste de bakım yapılsa hiçbir firma aracı garanti dışı bırakamıyor. Örneğin bildiğim kadarıyla Bosch servislerinde var bu belge. Tabi bu hiçbir yetkili servisin işine gelmediğinden bundan bahsetmiyorlar...

Aracınız
Merhaba,

Bu konuyu bende duydum ve Bosch Car dan bir mail attım.
Şimdi de Honda Türkiye ye bir mail attım bakalım ne gibi bir cevap gelecek..

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda dan gelen cevabı merak ediyorum doğrusu... Gelince bize de bildirirsen sevinirim kardeş

speedy da bu gruba giriyor sanırım ama emin değilim.... Ancak Evet Hondanın cevabını lütfen paylaşın bakalım ne diyecek... :)

valla ben de merak ettim. bosch servisleri daha mı ucuz olacak buna emin miyiz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar şimdi bir Bosch Car servisiyle görüştüm. Yeni kasa civic lerin muadil parçaları piyasada yokmuş. Bizde Honda dan alıyoruz dedi...

Arkadaşlar şimdi bir Bosch Car servisiyle görüştüm. Yeni kasa civic lerin muadil parçaları piyasada yokmuş. Bizde Honda dan alıyoruz dedi...

o zaman işçilik için aldıkları ücret önemli. Zİra ürün aynı ise hangisi işçilikten az alıyor acaba...

Aracınız
Civic FC5 2018
Birkaç farklı Honda bayisinden 10000 bakımı için aldığım fiyatlar (Hava-Polen-Yağ filtresi, Lpg filtresi ve diğer herşey dahil)
1- Ordu Honda Ateş : 580 Tl
2- Samsun Çimart : 490
3- Adana Tekbaş Honda: 630

Hepsiyle detaylı görüştüm. Aradaki farkın işçilik saati girişinden kaynaklandığını diğer parçaların fiyatının sistem tarafından belirlendiğini söylediler.

Geri