ne onerirsiniz....

bugün servise gittim. Daha önceki talebimi hatırlattım. Bu cihazın yeni modelleri için içeride renk uyumsuzluğu olacağı, bu sebeple komple bir değişim olmayacağı, panelin aynı kalacağı ama cihazın içinin değişeceği bilgisi bizzat servis müdürü tarafından ifade edildi.

Teypsiz kalmamak için eski orijinal radyo cd mp3 çalarım araca monte edilerek araç teslimi yapıldı. Cihaz düzeldikten sonra arayacaklarmış, ve montaj yapılacak imiş....

Şimdilik beklediğim gibi gelişiyor. Gelişmeler oldukça bu başlık altında bilgi veririm....

Muhtemelen sorunsuz bi cihaza kavuşacaksın abi bi iki olaydan sonra sorun net cozuluyo. Yeter ki kurtulalım bu adamdan mantığı
En azı dan bende öyle oldu

cihaz dun geldi bugun takildi. honda servis ve motevo servisten ayri ayri teyit ettim. on panel ayni ama ic taraf yenilendi. sonucta su an calisan bir cihaz ancak bu konuda soylemek istedigim birkac sey var.

birincisi motevo distributoru profesyonel degil. teknik servise, hatta operatore bile ulasmak mucize. telefon ile gorusmemde bir bakkal dukkani havasi verdiler.

ikincisi ciftkurtlar iyi niyetli olsa da mustersini (en azindan goruntude) korusa da bu islerde topu tamamen motevoya birakmis, cihazdane gibi bir islem oldugundan bile bihaber. ha belki cihazi ben gotursem motevoya sadece sd kart yuvasini tamir edip yollayacaklardi, bu konuda ciftkurtlarin hakkini yiyemem, ama yine de daha iyi ir is akisi beklerdim.

bu isten cikardigim sonuc, servis onerse bile distorbutor ile konusmak, bir cagri merkezi var mi,teknik destek nasil ogrenmek gerek.

son olarak, cihazimda arizadan once dont panic vardi. hatta bu siteden igoyu indirip kurmustum. simdi ise, ne oldugunu bilmedigim bir navi var. acilista honda ambelimi cikiyor, biraz karistirdim mi basarsoft gordum, igo 8 gordum, kafam karisti. guncellemeyi nereden yapacam, bilmiyrum.
belki de hic sd karta dokunmam, guncelleme felan da yapmam ::

navi goruntulerini bilahre paylasirim

Öncelikle merhaba cihazınıza ico sekiz crackli bir dosya yüklemiş olabilir motor oda ersan bey var onunla görüşmemiz gerekir mutlaka yardımcı olacaktır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle merhaba cihazınıza ico sekiz crackli bir dosya yüklemiş olabilir motor oda ersan bey var onunla görüşmemiz gerekir mutlaka yardımcı olacaktır

Teşekkürler. Crackli bir dosya neden koyarlar ki, bilemedim. Bir süre kullanacam bakalım

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer senin gönderdiğin cihazın üstündeki eski kartın lisanslı bir kart değilse mecburen kırecli bir dosya koyarlar yoksa normalde lisanslı bir kart ücrete tabiidir bence Ersan beyle görüşmende fayda var ;)

Sd karttan bahsediyorsak eğer, zaten sıradan bir karttı. Güncelleme ise benim önce format atarak yaptığım bir uygulama idi.

Eğer cihazın ana kartı ise, lisanssız olması onların ayıbı degilmidir.

Her durumda bu dediginiz kişiye ulaşmak gerek. Sizde teli varsa om den gönderebilir misiniz.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri