ep2 kasa hakkında bir kaç soru

rok206

0
Aracınız
Hocam lastikler hayırlı olsun. Araba biraz değil bayağı yakıyor :)

Saol hocam valla anlamadım gercı yol bılgısayarında 8.5 yazıyor şuanda

Hayirli olsun pisman olmayacaksin. Lpg var mi aracinda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tesekkur ederım hocam valla bu markayı senden duydum arastırma yaptım olumsuz yazan görmedım dırek gıttım aldım. Bugunde jantları boyaya verdım. Jantları sevdm baya hafıfler.
Lpg yok bırazda karsıyım gercı ama bu gıdışle taktırcaz herhalde

rok206

0
Aracınız
Lastıkler hoşuma gıttı bır kac gundur zorluyorum tatmın ettı benı tavsıye bende ederım :)
Jantlarımız piona black boyatıldı onlarda gayet guzel oldu. Hopörlorlerıde bakımlarını yaptırdık 4 de calışıyor. Park sensörunu sıfır alıp bastan takıldı eskısı çalışmıyordu. Ufak tefek şeylerle aracı hazır durumuma getırdım. Kısmetse guzel bır eksoz ucu aldıgım zaman yapılacaklarım bıtmış olacak Allah kısmet ederse.
image.jpg

Aracınız
Lastıkler hoşuma gıttı bır kac gundur zorluyorum tatmın ettı benı tavsıye bende ederım :)
Jantlarımız piona black boyatıldı onlarda gayet guzel oldu. Hopörlorlerıde bakımlarını yaptırdık 4 de calışıyor. Park sensörunu sıfır alıp bastan takıldı eskısı çalışmıyordu. Ufak tefek şeylerle aracı hazır durumuma getırdım. Kısmetse guzel bır eksoz ucu aldıgım zaman yapılacaklarım bıtmış olacak Allah kısmet ederse.
Ekli dosyayı görüntüle 1851
Ses seda durumu nedir lastilerde aracda fena ama benim aracda bu renk boyanan yer direk belli oluyor maalesef

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1698]rok206[/MENTION]

Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

rok206

0
Aracınız
Ses seda durumu nedir lastilerde aracda fena ama benim aracda bu renk boyanan yer direk belli oluyor maalesef

Tapatalk....

pirelli marka kullandigim için pirelli ile yorum yapıcam.pirelliden çok fazla sessiz.ıslak zeminde kullanmak nasıp olmadi daha.kuru zeminde virajlarda güzel sonuç veriyor.pirelli kadar iyi diyebilirim.yalniz ani sert frenlerde pirelliden biraz kötü gibi geldi.araç aldigimda üzerinde kumho vardi onlardan kat kat daha iyi tabi oda ayri bir mesele :)
resimde biraz ışık yansımasi fazla oyüzden boyalı gibi duruyor olabilir.:) bu resimde sadece ön sağ çamurlukta boya var :)

[MENTION=1698]rok206[/MENTION]

Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

hocam teşekkür ederim saolun.

arka tambon için typer ek parçasini almayi düşünüyordum ama sonradan takılan ucuz mallar gri renk araçta güzel durmuyor yani typer araci bilmeyen apaçi de gibi duruyor. oyüzden ondan vzgeçtim güzel bir eksoz ucuyla yolumuza kısmetse devam edicez.

rok206

0
Aracınız
Valla aracı aldıgımdan barı buyuk kuçuk ıyı masraf ettıgımın farkına vardım :))
Sıleceklerden paspaslara park sensörunden lastıklere kadar buyuk kuçuk herseyı değiştırdım. Dun en son olarak kısmetse lpg montaj işinide hallettık. Allaha şukur muane ışlerı bıttıkten snra baska bır sey yaptırmayı duşunmuyorum. Bu arada benım aracta sonradan takılan alarm varmış:)) aküyu sokunca sıfırlandı alarm bastan progranması gerekıyormuş nasıl yapılacagını bılen var mı ? Markasını göremedım ama cenmax olması lazılm dıye duşunuyorum

Geri