ilk ve yeni HONDA kullanıcısı

Aracınız
güzel olmuş araba Allah kaza bela vermesin.
Sagol, bu arada bugun yolda sifir astra gordum, biri cekicinin ustunde digeri yerde cekiliyordu, uyaniklar km atmasin diye on tekerlerden kaldirmislar

uploadfromtaptalk1437080943026.jpg

Saygilarimla,
2015 Honda Civic Sedan 1.6 AT Eco

Aracınız
Birde cosmo en dolu versiyonu :)

yau

0
Maaşallah, tam tur çıta en çok bu renge yakişmış gibi geldi,beğendim.

Aracınız
Onceki sayfalarda plastik olani mevcut, cok fark var bence :)

Saygilarimla,
2015 Honda Civic Sedan 1.6 AT Eco

kyrie

0
Aracınız
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun çok hoş bir araba (Aynı renk ve aynı modeli mevcut bendede ) :))

Yalnız keşke biraz daha araştırıp alsaydınız demedim değil, yazmak istemedim en başta ama yinede yazayım. Bende bu ay başında füme honda civic fb7 premium tüplü modelini aldım. Aldığım rakam 64.000TL. Açıkcası arada bulunan 3 fark benim için çok önemli değildi deri koltuk vs. Ek olarakta bagaj havuzu, civic kapı çıtaları, cam çıtası, paspas, her bakımda %10 işçilik %5 parça indirimi, arka park sensörü vs vs hediye aldım.

Tekrar hayırlı olsun ve güle güle kullanın ama rakamsal olarak kızmayın bana ama benim içim biraz cız etti :)

Yeni alacak olan arkadaşlar varsa benle irtibata geçerlerse ben aldığım yer ile onlar adına yardımcı olmaya çalışırım :)

Aracınız
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun çok hoş bir araba (Aynı renk ve aynı modeli mevcut bendede ) :))

Yalnız keşke biraz daha araştırıp alsaydınız demedim değil, yazmak istemedim en başta ama yinede yazayım. Bende bu ay başında füme honda civic fb7 premium tüplü modelini aldım. Aldığım rakam 64.000TL. Açıkcası arada bulunan 3 fark benim için çok önemli değildi deri koltuk vs. Ek olarakta bagaj havuzu, civic kapı çıtaları, cam çıtası, paspas, her bakımda %10 işçilik %5 parça indirimi, arka park sensörü vs vs hediye aldım.

Tekrar hayırlı olsun ve güle güle kullanın ama rakamsal olarak kızmayın bana ama benim içim biraz cız etti :)

Yeni alacak olan arkadaşlar varsa benle irtibata geçerlerse ben aldığım yer ile onlar adına yardımcı olmaya çalışırım :)

aracınız hayırlı olsun,
bu arada ben arabayı kaça aldğımı hiç yazmadım sanıyorum,
(şuna aldım buna almışsın, yok eksik yok fazla, bu tip şeyler çocukluk zamanlarımda kaldı. aldıktan sonra dönüp arkama bakmam,)
(not: fiyatı yazar faturasını eklerdim ama moralini bozmak istemiyorum :)
ayrıca benim aracım füme değil, bronz
ilaveten araç premium değil, elagance,

Not: Kimse kızmasın ama bugün HONDA bayine gidip araç alacak olsun, kesinlikle parasına bakmam, premium almam.
iki kuruş fazla verir gider yine elegance alırım :)
bende ilk siparişimi premium olarak vemiştim, sonra üstüne fark vererek yaptığım hatadan döndüm, saolsun uyaran arkadaşlarıma.

Son düzenleme:

kyrie

0
Aracınız
Daha çok meraklandım :) Evet aracınızın elegance modeli olduğunu biliyorum o nedenle yazmıştım benim için önemli olmadığını aradaki 3 farkın :) Araç internet liste fiyatını yazdığınızdan dolayı o fiyata aldınız zannettim. Yazın fiyatını lütfen bilelim bizlerde daha öncede bir arkadaşımız sormuş ne kadara aldığınızı. Yada ben sorayım ne kadara aldınız? Ek olarak ne verdiler? Nereden aldınız?

kyrie

0
Aracınız
Not: Çocukluktan bahsetmişsiniz ya bahsetmeyin bence mesajlarınızı okuyun. Geçip sizi yermek yada canınızı sıkmak için yazmadım o yazıyı. Tersler gibi yazı yazmanız gayet terbiyesizce güzelce izah edebilmek varken. Cevabınız gayet küstahça. Merak etmeyin moralim bozulmaz buyrun ekleyin hep beraber görelim:) Demişsiniz ya çocukluk dönemini geçtim diye bende geçtim nezaketten anlarım ;)

Donanım tercih ve para meselesidir. Ben de premium kullanicisiyim. Ve alırken elegance ile arasında 3750 fark vardı. Gönlüm elegancede kaldı, o dönem bu farkı veremedim .

Büyük konuşmamak gerek kanaatindeyim. Bazen 1 tl bile önemli oluyor

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=84]nonickname[/MENTION] haklısın hocam, sadece arkadaş gelmiş buraya, ben ucuza aldım sen pahalı aldın, yok yanında şunları aldım gibi yazınca öyle yazdım,
ben bu sayfada deneyimlerimi paylaşmak istiyorum, yeni alacaklara fikir olsun diye.
umarım yönetici arkadaşlarımız, yukarıdaki yorumları silerler, gereksiz tartışma yaratacak yorumlara gerek yok.

Geri