Cam Kapama Modülü (2012 Civic)

Aracınız
Muhtemelen vardır. Çünkü FD6 ile FB7 arasında çok fark yok. Örnek bir link.

http://www.indirimsanal.com/HONDA-CIVIC-06-11-CAM-4LU-KALDIRMA-KAPAMA-MODUL,PR-63871.html

Bir iki satıcıyla konustum ürünler hep oem cyclone değil... Cam açma olayı varmı diyorum arabanda conford özelliği varsa açar dedi birisi o nasıl bi ozellik ilk defa duydum bende. Kimiside denemek lazım diyor. Amasrada olduğum için alayıp soketliyse direk kendim takarım diye dusunuyorum.

Arkadaşım Caylon dirmasını ara mustafa beyle görüş senin aracın için üretilen bir cam kafama modülü var Bu modülü kendin montaj yapabilirsin çok basit bir montajı var bir de bu durum şöyle bir özelliği var kumandanın açma tuşuna beş defa ardarda basarsan camlar kapalıyken otomatik olarak sırayla açılmaya başlayacaktırkapalıyken bir defa basarsan kapama tuşuna camlar yine sağ baştan başlayıp sırasıyla kendini kapatacaktır şuan için en kaliteli modül salonda başka araştırmaya gerek yok kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Sitesindeki numaraları arayınca ulaşabilirmiyim kendisine. Cyclone bir tane ankarada bayisi var diye biliyorum. Bu cam acma olayını FD6 kasada gordunuz mu?

Evet bizzat montajını yapıyordum yetkili bayide ;) özelden numara atmaya calışırım eğer ulaşamazsanız fd6 da camkaldırma modülü soketli sadece ufak bir detay var fd6 için cam kumanda düğmesinin içi acılıp modülle birlikte gelen kağıdın üstünde bulunan noktaya modülden cıkan kabloyu lehim yapmak gerekiyor ;) ama fb7 de durum aynı değil fb7 de sadece soketler bir birine takılıyor modülden cıkan harici iki kabloda kapı kilit aktuatörünün üzerinde bulunan iki tane tedik ucuna sıyırarak bağlanıp bantlanıyor cok basit bir mıntajı var ama modülü sağlam bir yere cırtla bağlayıp soketi sarkan yerini geri iterek kapı döşemesini takman gerekiyor basit ama ilkinde zorlanırsın sonrası basit olur fb7 de kapı dösemesini bir yıldız başlı vida tutuyor okadar ;) sorun olmaz onu söktükten sonra cıkıyor saygılar

ferhat

0
Aracınız
hocam merhaba ben yeni 2015 civic premium aldım bu kumandadan cam açma kapama olayını yapmak istiyorum heryerde 2012 modele kadar var 2015 model için kumandadan açıp kapatan modülü göremedim. birde bazı firmaların sadece cam kapama var oda güvenemedim kaplo kesip biçme ile yapılıyor. bunu nasıl yaptırabilirim bildiğiniz yer var mı yapan yada modülü satan. önümüzdeki ay içerisinde ankaraya gelme durumum var gelirsem oradada yaptırabilirim.

Maalesef makyajı senin için civic araç için soket yok Ötegeçe modeli yok mecbur kabloların kesilmesi lazımbenden sana tavsiye kesinlikle kestirip bir taktırmak daha sonra çok sıkıntı yaşarsın her anlamda ilerleyen zamanlarda üretilir diye düşünüyorum Caylon firmasıyla bir görüşmek lazım

Aracınız
Benim ustamda sonradan taktırmak sıkıntı universal model taktırırsan dedı. Ya arabaya tam uyumlu olucak yada hıc olmasın dedı. Doblolarda var bızım araclarda o can sıkıcı bıraz.

Aracınız
hocam merhaba ben yeni 2015 civic premium aldım bu kumandadan cam açma kapama olayını yapmak istiyorum heryerde 2012 modele kadar var 2015 model için kumandadan açıp kapatan modülü göremedim. birde bazı firmaların sadece cam kapama var oda güvenemedim kaplo kesip biçme ile yapılıyor. bunu nasıl yaptırabilirim bildiğiniz yer var mı yapan yada modülü satan. önümüzdeki ay içerisinde ankaraya gelme durumum var gelirsem oradada yaptırabilirim.

Forumda 2014 model araca takatıran var. 2014 modelde soketleri küçük yapmışlar. 2015 in farklı olacağını sanmıyorum.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Son düzenleme:
Aracınız
herkese selam.hocam ne yaptınız bende de 2015 var acaba sipariş edip taktırdınız mı modülü?ben de taktırmak istiyorum eski aracımda vardı şimdi hep açık unutuyorum camları alışkanlık işte. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

Geri