araç içi aydınlatma hakkında yardım

cenker

0
Aracınız
iyi geceler civictr ailesi 2013 premium araca sahibim araç içinde ufak değişilikler yapmak istiyorum. araç içi aydınlatmalarda hangi ürünleri kullanmam gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bilgisi olan arkadaşlar

Aracınız
iyi geceler civictr ailesi 2013 premium araca sahibim araç içinde ufak değişilikler yapmak istiyorum. araç içi aydınlatmalarda hangi ürünleri kullanmam gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bilgisi olan arkadaşlar

iç aydınlatmadan kastınız ayak altı ambiyans gibi birşey mi

Aydınlatma bölümünde hepsinin konusu var.

cenker

0
Aracınız
ayak aydınlatmasıda dahil tavan lambaları kapı altı lambalarını falan değiştirmek istiyorum ama hangi ürünleri kullanmam lazım tam bilmiyorum forumda değişik konular var ordaki ürünler genelde yabancı sitelerden alışveriş yapılmış cesaret edemedim başka hangi ürünler kullanılabilinir

Aracınız
kardeşim biraz uzun bir konu bu aslında çok ayrıntılı anlatım yapılan konular var ama ben sana kısa bir özet geçeyim.

Tavan ve Torpido lambaların t10 tipi dipsiz led olarak geçen lamba tipidir. Hepsiburada da photon ampüller var ordan alabilirsin.bunlar led ama sen başka bişey istiyorsan yerli olarak da bulunabilir led lamba daha net ışık verir sadece uzun ömürlüdür.

Ayak aydınlatması biraz el becerisi isteyen bir iş bunu resimli olarak paylaşanlar var örnek alıp yapabilirsin. Arabaya elektrik hattı çekmen gerek tavan da veya kapı siviçlerinden.

Kapı altı lambaları yine dipsiz lamba ile değiştirilebilir kapı içini sökmeden alttan ince bıçak tarzı bişeyle kanırtarak çıkartabilirsin.Yada kapı içi kaplamayı sökerek yaparsın.

http://civictr.com/showthread.php/2733-Bmw-Işık-paketi-Ve-honda-Ambiyans-Yapımı-)-Vol-1

Ben bunun aynısını aracıma uyguladım kullanıyorum. Kendin yapabilirsin.

Geri