Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Takmiycam demiştim, ama....

Bugün serviste emülatör taktik. Hayırlısı bakalım

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Evet, bizim emektar 94 civic el aracımız da motor inmeden yapılabilecek her işlemi gördü, yani conta değişti, sübaplar yenilendi, pistonlar honlandı ve segmanlar yenilendi. Rektifiyeci arkadaşım ilk 1000 km'de benzin kullanmamı tavsiye etti, haliyle performans artışı düşüncemde benzinde kullanmamın da etkisi vardır. LPG'ye geçince performansa katkısını daha net anlayacağım.

Aracınız
Evet, bizim emektar 94 civic el aracımız da motor inmeden yapılabilecek her işlemi gördü, yani conta değişti, sübaplar yenilendi, pistonlar honlandı ve segmanlar yenilendi. Rektifiyeci arkadaşım ilk 1000 km'de benzin kullanmamı tavsiye etti, haliyle performans artışı düşüncemde benzinde kullanmamın da etkisi vardır. LPG'ye geçince performansa katkısını daha net anlayacağım.
Hayırlı olsun triger devridaim vs de degiatirseydiniz

Tapatalk....

Aracınız
Hayırlı olsun triger devridaim vs de degiatirseydiniz

Tapatalk....

Onlar saydıklarım yanında ufak işlemler diye söylememiştim. :) Zaten triger kayışı 60 bin olmuştu, devirdaimi de yeniledik. Bir de komik anekdot anlatayım, işçilik ücretinde hiç de makul olmayan ustalarımız eski termostatı kontrol etmişler de yeni aldığımla değiştirmemişler. Gözlerim yaşardı ama gülmekten. :)

Bugün değil ama 3 gün önce muayaeden geçti. ..beni hiç uzmeden önce Memleketim Konyaya getirdi şimdide beni Anamura getirdi bende sıcakta yanmasın diye çadırı kapattım

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün yeni araç kameramı aldım. Geçen ay bahsetmiştim. G1wh diye bir kamera almıştım. Bi arkadaşım getirtmişti. Dün aradı gs90c diye bşr kamera getirtmiş. İstersen öncekini verdiğim fiyata geri alıp bunu geliş fiyatına sana verwyim dedi. Dayanamadım. G1wh çok iyi olmasına rağmen bu çok çok daha iyi. G1wh 120 derece açılıydı bu 170 derece. Artı çözürlüğü yüksek. Full hd 60 kare/saniye çekebiliyor. Artı gps özelliği var. Videoya gps konum bilgisi yazabiliyor. Artı türkçe menüsü var. Artı şeritten çıkma uyarı sistemi, g sensörü vs vs inceleyemediğim bir sürü artısı var. Birde öncekine göre daha küçük.

Kamera ile ilgili teknik bilgilerin tamamı aşağıda. Ayrıca donanımhaberde aşağıda linkini verdiğim başlıkta bayağı bir detaylı incelemesi ve yorumları var.
http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101956653&p=1#101956653

Model:*G90-7S GS90C*
Chipset :*Ambarella A7*
Special Function:*Motion detection, Anti-shake, WDR, HDR, G-sensor, GPS, Cycle recording, WDRStorage*
Max External Card Supported:*TF 32G (not included)*
Class Rating Requirements:*Class 10 or Above*
DisplayScreen Size:*2.7inch*
Capacity :*90mAh lithium battery*
Image Sensor:*5.0MP CMOS*
Focus Range:*F1.8 f=2.8mm*
Decode Format:*H.264*
Video Format:*MOV*
Video Resolution :*1080P (1920 x 1080), 720P (1280 x 720), 1269P (2304 x 1296)*
Video Frame Rate:*30fps,*60fps ( 1080Pde destekliyor )*
Video Output:*HDMI*
Audio System:*Built-in microphone/speacker (AAC)*
Loop-cycle Recording Time:*3min, 5min, Off, 1min*
Motion Detection:*Yes*
GPS:*Yes*
G-Sensor:*Yes*
HDMI Output:*Yes*
WDR:*Yes*
HDR:*Yes*
Auto-power on:*Yes*
Time Stamp:*Yes*
Language:*English, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese*
Package Contents:*1 x Car DVR Recorder, 1 x Car Charger, 1 x Bracket, 1 x USB Cable, 1 x User Manual, 1 x GPS Cable

Geri