3D Mükemmel Kullanılırlık ve Görünüşte Paspas

Hos duruyor. Gule gule kullanin

Geçen sonbaharda servisten kauçuk paspas aldım. Kisin bunu kullandım, yazın da aracı alırken verdikleri hali paspasi kullanıyorum. Eğer kauçuk u almasaydım bu 3d ye yapışırdım bende.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kyrie

0
Aracınız
Ben verdikleri kauçuk paspası bagajda saklıyorum açmadım bile :) ihtiyacı olan biri çıkarsa uygun fiyata vereceğim. Aklımdaydı 3d paspas ama bu cidden daha çok hoşuma gitti. Umarım hayal kırıklığı olmaz :D

Geçen sonbaharda servisten kauçuk paspas aldım. Kisin bunu kullandım, yazın da aracı alırken verdikleri hali paspasi kullanıyorum. Eğer kauçuk u almasaydım bu 3d ye yapışırdım bende.

Ben verdikleri kauçuk paspası bagajda saklıyorum açmadım bile :) ihtiyacı olan biri çıkarsa uygun fiyata vereceğim. Aklımdaydı 3d paspas ama bu cidden daha çok hoşuma gitti. Umarım hayal kırıklığı olmaz :D
Size en azından kauçuk vermiş servis. Bana hali vermişlerdi. Kauçuk için 70 küsur tl vermiştim......

Su günler servise biraz gıcığım. Haftaya konu ile ilgili ya agir bir yazacağım ya da teşekkür.....

kyrie

0
Aracınız
Açıkcası bazı servislere ve satış firmalarına bende gıcığım. Aslında Ankara'da yaşayanlarda çok iyi biliyorlar artık. Deneyimleyip öğrendik bizde :) hem fiyat hem hediye hemde servis ücretleri önemli kesinlikle dönemsel olarak belki diğer firmalara göre iyi gelsede bütüne vurulduğunda çok değerli paralar ödeniyor gerçekten. Hak veririm :)

kyrie

0
Aracınız
Kargoyu bekliyorum hala merakla bu hafta gelecek denildi :) [MENTION=492]forgatten2[/MENTION]

kyrie

0
Aracınız
Merhabalar Paspaslar geldi akşama kadar fotoğraflarını çekip en geç yarına paylaşacağım. Not: 55 Tl vergi ödedim maalesef doların son durumundan kaynaklı ve kesinlikle değermiş :)

Geri