Far sararma sorunu nasıl çözülür?

Enes35

0
S.a arkadaslar ön farlarda sararma mevcut dışından bi kaç işlem denedim diş macunu gibi fayda etmedi içten gibi gözüküyor degiştermekmi gerekli yoksa degişmeden çöze bilirmiyiz. uploadfromtaptalk1437602886809.jpg

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şimdi sana lazım olanı söyle bana :D aylığımın yarısından çoğunu spor yay ve ampule yatırıp 3 hafta boyunca evden çıkmayışımı falan anlatıyım mı :D ya da sırf jant işini hallediyim diye dersi ekmelerimi :) Bu arada bu fiyat iyiymiş fakat işçilikleri ne derecede iyidir bilemiyorum. Sen aracının farlarını detaylı bir şekilde çekip buraya ekler misin ?

Enes35

0
Şimdi sana lazım olanı söyle bana :D aylığımın yarısından çoğunu spor yay ve ampule yatırıp 3 hafta boyunca evden çıkmayışımı falan anlatıyım mı :D ya da sırf jant işini hallediyim diye dersi ekmelerimi :) Bu arada bu fiyat iyiymiş fakat işçilikleri ne derecede iyidir bilemiyorum. Sen aracının farlarını detaylı bir şekilde çekip buraya ekler misin ?
Abi valla eğer farları parlatıp arabaya binemiceksem kalsın sabah atayım fotoğraf :)

İzmir deyim ben ama fiyat bu aralıksa güzel

Fiyat buysa istanbula bile gelinir diyorsun yani

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sisleri değiştirmen şart, farlarda da üst kısımda yanıklar var kısa hüzme kısmında. Eğer sadece far camı bulabilirsen bir çift cam alıp değiştirilir fakat sadece cam satılmaz kolay kolay. Diğer türlü bunu gidermek zahmetli. 1 çift çıkma far ya da sıfır depo marka far bulup cam değişimi de yapılabilir.

Enes35

0
Sisleri değiştirmen şart, farlarda da üst kısımda yanıklar var kısa hüzme kısmında. Eğer sadece far camı bulabilirsen bir çift cam alıp değiştirilir fakat sadece cam satılmaz kolay kolay. Diğer türlü bunu gidermek zahmetli. 1 çift çıkma far ya da sıfır depo marka far bulup cam değişimi de yapılabilir.
Abi peki bu yanmanın sebebi xenondanmı? Cam bulamassam komple degişcekmi abi? Pahalıya patlıcak bana bu gibi

Geri