yakit gostergesi degisim modulu

Uğur bey 05079280621 nolu telefondan ulaşabilirsiniz sakarya arifiye yeni terminal yanı honda sinan özel servis saygılar selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Smoch

0
ne ola ki bu. Garantiyi bozar mi, honda onayli mi, arayan soran var mi....http://www.yakitmodulu.com/

Ben bu modülü çok önceden görmüştüm. Honda'yla yaptığım görüşmede garantiyi bozup bozmadığını sormuştum. Aldığım cevap ise aynen şöyle;

"O modülden haberimiz var ve Honda'nın tavsiye ettiği bir ürün değildir. LPG sisteminin beynine müdahale edildiği için LPG ile ilgili garantiniz modülü taktırdıktan sonra sona eriyor. Bilginiz olsun ona göre taktırın."

Sonrasında ise yetkili servise gidip sorunumu anlattım ve mevcut emülatörümü yenilediler. Henüz bir sorun yok ama bu modül sık sık arızalanıyor. 6 ayda bir değiştirmek gerek.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Halil İbrahim Bey, modülü taktırmaya gelirken Lpg tankı boş mu dolu mu olmalı? Tanktaki gaz miktarı gösterge kalibrasyonunu etkiler mi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkokci bey lpg sisteminiz brc ise herhangi bir işlem yapılmasına gerek yok doluda boşta gelseniz montajı yapıla biliyor üründe kalibrasyon yok ürün tamamen hondanın gösterge calışma karakteristiğine uygundur diğer satış yapıp ürünü kendisi yapan kulanıcılar hali hazırda kullanmaktadır saygılarımla

Ben bu modülü çok önceden görmüştüm. Honda'yla yaptığım görüşmede garantiyi bozup bozmadığını sormuştum. Aldığım cevap ise aynen şöyle;

"O modülden haberimiz var ve Honda'nın tavsiye ettiği bir ürün değildir. LPG sisteminin beynine müdahale edildiği için LPG ile ilgili garantiniz modülü taktırdıktan sonra sona eriyor. Bilginiz olsun ona göre taktırın."

Sonrasında ise yetkili servise gidip sorunumu anlattım ve mevcut emülatörümü yenilediler. Henüz bir sorun yok ama bu modül sık sık arızalanıyor. 6 ayda bir değiştirmek gerek.

Sayın cok değerli kardeşim lpg beynine müdahale ediyor denmişya sana cok güldüm inan ;) bizzat şüan forumdada bulunan ismail bey kendisi taktı hadi diyelim ben atıyorum ürünü satmak için yapıyorum var sayalım ismail bey kendisi benim yönlendirmemle mıntajı bizzat yaptı ve tek seferdede calıştırdı şuandada kullanıyor ürün montajında ne lpg nin nede aracın beynine müdaha edilmiyor sadecd benzin verisinin yerini değiştirmesini sağlayan bir modül takılıyor. Şimdi bende hondayı arayıp sorduğunuzda şunlarıda sormanızı istiyorum türkiyede 45 bayi var ve bu bayilerin tamamında aksesuar satışı yapılıyor bu satışı bayi yapıyor peki honda onaylağındanmı bu aksesuarlardan dolayı arac garantiden cıkmıyor yoksa ürünü bayi taktığı içinmi servis kendisimi garanti veriyor. İsmim halil ibrahim öztürk görüştüğünüz kişiye ismimide verirmisiniz ben bizzat ürünü 2012 yılında demo halini fabrikaya götürüp gösterdim cok başarılı bulduklarını sistemin tam anlamlı bir seri üretim haline geldiğinde gelmemi söyledikerki ben o zamanlarda hali hazırda ürünün satışını yapıyordum cok iyi tanıdığım bu benzin göstergesin den düşme şikayeti olan müşterilerime. Garanti sistemi aracayapılan müdaleden sonra aracta bir arıza oluşmuşsa ve bu ararızaya müdahalenin yapıldığı noktadan kaynaklanıyorsa evet garanti onayvermez bu böyle ürünü bitirip fabrikaya tekrar gittiğimde de üründen bir adet bıraktım bizi orada bulunan cok ama cok değerli abilerimiz hocalarımız yetiştirdi ürünü de kendi başımıza yaptık desem yalan olur onlarında desteğiyle ürün bu hale geldi bu ürünü baştan müşteri memnuniyetsizliğini gidermek adına yaptık ancak buradakınışulması gerekmeyen bazı durumlardan ötürü ticari boyuta döndü ve şuan üniversal bir ürün halini aldı. Şimdi türkler bir proje yapmış başarmışya sıkıntı burda malesef biz böyleyiz eğer bunu bir japon tasarladaydı 500 tl deseydi yapmışlar onnumara olmuş denecekti ama türkler yaptığında nedense arayışa geciyoruz evet haklıyız da doğru işimiz yok cünki ama şunu tüm samimiyetimle söylemek istiyorum 15 yılı aşkındır hondada belli kademelere belli başlı başarışarılara imza attım okadar düşük maaaşlara calışmamıza rağmen honda sevdasından vazgecmedik ve hala honda sevdasıyla devam ediyoruz bizim honda kullanıcılarının tamamını kardeşimiz gibi görme bir prensibimiz var güzel kardeşim ben gecenin 3 de arayan honda kullanıcısına üşenmeden sıkılmadan niye arıyorki demiyorum elimden gelen yardımı yapıyoruz hiç tanımasak bile yapılan işinin doğru olması acısından yardımcı oluyoruz biz böyleyiz kusura bakma biraz uzun oldu ama bu tip konular yapılmış olan 3 yıllık bir emek var ister istemez canımızı sıkıyor ki hani birde bizim bilip sizin bilmedikleriniz var fabrikanında böyle demesi enteresan :) bilemem anlata bildimmi kardeşim saygılar selamlar

Trust

0
Aracınız
ben memnunum şuan depo tam bittiginde ibrahim beye soracagim bazi sorular olacak ama bir depo bitsin bekliyorum.ondan aldigim cevaplar ve benim tecrubelerim ile gerekli konuyu acacagım zaten.
benim arabanın zaten elektriksel anlamda zaten garantilik bir yeri kalmadı'
arabanın her yeri led zaten.pek benim için önemli degil.iyi bir özel servis bulsam yetkili servisede gitmem ama ne ise.
honda nin garanti dedigi güneşli havada şemsiye tutup yagmurda çekmek hepsi bu!

modulu takan arkadaslardan memnun olmayan yok gozukuyor. ay ortasina dogru ben de taktirmayi dusunuyorum. hondayi aldik para ulkemize kaldi, modulu ureten arkadaslar da bizden, para disari gitmesin.

Bu garanti işlerine fazla kafanızı takmayın.4tane kablo bağlanıyor altı üstü.
Niyetiniz varsa gidin taktırın, tıkır tıkır çalışıyo cihaz.

ben memnunum şuan depo tam bittiginde ibrahim beye soracagim bazi sorular olacak ama bir depo bitsin bekliyorum.ondan aldigim cevaplar ve benim tecrubelerim ile gerekli konuyu acacagım zaten.
benim arabanın zaten elektriksel anlamda zaten garantilik bir yeri kalmadı'
arabanın her yeri led zaten.pek benim için önemli degil.iyi bir özel servis bulsam yetkili servisede gitmem ama ne ise.
honda nin garanti dedigi güneşli havada şemsiye tutup yagmurda çekmek hepsi bu!

Merhabalar ismail bey memnuniyetle soruları bekliyorum ;) senin deneyimlerin benim içinde önemli ;) teşekkürler

Geri