navigasyon yazılımı lazım

Aracınız
slm arkadaşlar ikinci el ekranlı teyp aldım navitech ama hafıza kartında navigasyon yok nasıl yapabilirim nereden navigasyon indirebilirin.aracım 2004 model honda cıvıc es7.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bunu herhangi bir karta atıp takabilir miyiz map bölümüne..ve kartin illa 2 gb sd kart mi olmasi lazim k bakmayin bende bilmiyorum..nx-214f var yazılımı yükledim navitech in dediği şekilde geri görüş kamerası filan açılıyor lakin navigasyon basınca navitech ekran takılı kalıyor ekranda navigasyon butonu çıkıyor basiyorum ama açılmıyor lütfen yardım..

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba hafıza kartı var mıydı 2 GB lık. Varsa ayar yapmanız gerekiyor. Yani içinde dosyaların olması gerek. Hafıza kartını bilgisayara takmadıysanız ve açmadıysanız şansınız var. Ayar konusu cihazın ayarlarından navigasyonu seçin. Daha sonra dosya ya tıklayın oradan kartın içindeki tek okuyabileceği dosyayı bulur. Tıklayın menüden navigasyona tıklayın yükleme başlar. Tabi kartı başka bir cihaza takmamış olmanız gerekiyor

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cihazin orjinal kartını sadece harita güncellemek için taktım oda naviextras tan yaptım güncelleme oldu dedi..çıkartıp taktım yine aynı problem devam etti..Bu sefer navitech ile iletişim kurdum bana yazılım atılması gerektiğini söyleyip dosya gönderdi onların anlattığı şekilde..bir başka 2gb sd karta yükleme yaptım cihaza taktım reset v.s şeyleri yaptım yazılım kurulumu gerçekleşti..tekrar kartı çıkartıp orjinal sd kartı taktım soyleneni yaptım. .geri görüş kamerası filan açılıyor artık yazılım olmuş diye düşünüyorum..ama navigasyon u açtığım zaman navitech resimli ekran da kalıyor öylece..ne yapmam gerek. .

Ayarlar a girip sd karta basiyorum..Fakat açılmıyor..sd kart için 2 gözü var map yazan yerde cihazın orjinal Kartı var.obur taraftan taktigim zaman okumuyor..anca map yazan yerden takarak cihaz çalışıyor

corman

0
2013 civic içinde map kartı olmadan aldım, şimdi mormal sd kart taksam çalışır mı navigasyon? Bir de normal sd karta nasıl bir yazılım ya da harita yüklemesi yapacağım? Multimedya modeli NX-214F
Teşekkürler

Geri