Civic FC5 Yeni Honda civic otomatik kapi kilitleme.

Aracınız
Arkadaşlar araç harekete geçince otomatik kapı kilitleme var mı acaba?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aracınız
O ayarları aynı dediğiniz gibi yaptım ama olmuyor. Geçen akü bitmişti takviye ile çalıştırdık . O olaydan beri, anahtarsız otomatik kilitleme olmuyor.

Aracınız
sorma hocam ya. 2011 fiestamda bile vardı bu özellik. insan üzülüyo gercekten
Önceki aracım 2005 megane 2 dinamikti o aracımda olan özelliğin yarısı Honda civic executive de yok :) şaşıyorum bazen cidden

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saçma sapan bir şey bu bir önceki aracımda anahtarsız çalıştırma ve otomatik el freni donanımlı aracım vardı hiç bir yapmanız gerekmiyordu araçtan uzaklaştığınız anda araç kendini kilitliyor ve kiliter ken ses ile ikaz veriyor kapandığını anlayabiliyordunuz el frenini gelince aracı ıstop ettikten sonda kendiniz el firenini çekmeniz gerekiyor unutursanız şanzımana yük biniyor görüntü oamatik fakat kendiniz yapıyorsunuz.
Kardeşim kitapçığı okumuyorsunuz ondan sonra kullanmasını bilmiyorsunuz. Araçta brake hold açık bir şekilde 10 dakika kullandıktan sonra stop edersen el frenini kendi çekiyor dene ve gör.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar hareket ettikten sonra otomatik kapı kilitleme ayarı var mı ? Varsa nasıl yapıyoruz yardım ederseniz sevinirim.

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri