Ankara Honda Servis Acemiliği

Tarık

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar . Dün aracın cam suyunu eklemişken motoru da silmek istedim, Sağını solunu silerken sanırım hava giriş yerinin kapağının olduğu yerdeki kapağın tırnağı kırılmış ve üstüne bırakılmış öyle tutuyormuş gibi gözüküyordu. Elime alınca direk çıktı ve düştü tırnaklar aldım baktım kırıktı. 10 bin bakımından başka motora dokunan olmadı . Yüksek ihtimal onlar kırıp bırakmış öyle. Aracınızın başında durabiliyorsanız durun yada bakımdan sonra sağı solu kontrol edin derim. Sağlıcakla Kalın

20161120_175143.jpg

20161120_175131.jpg

Aracınız
hocam sökerken kırmışlar 3 kuruşluk şeyi takmamışlar dünya para alıyorlar birde birkere servisten passat aracım aldığımda arka koltukta motor üstü plastik kapakları duruyordu gitsem birsürü iş olacak kendim takmıştım:)

Tarık

0
Aracınız
Aynen hiç sorma. Zaten ufak telafisi olmayan birşey olmadığı için çok dert etmedimde ayıp birşey gerçi şimdiye kadar arabayı bakıma verdiğimde içinden çaldıklarına şahit olunca alışıyosun sanırım asıl mevzu ücretli olarak takmaya kalkışırlarsa direk güle güle der giderim özel yaptırırım bütün bakımlarını :)

Aracınız
Cam sil suyunu doldurup faturaya ekliyolar. Allahtan yeni doldurmustum. 250 mg cam suyu 1.75 tl yazmislar 4 litre bos birakmamisim iyiki.

Tarık

0
Aracınız
Konu kirliliği olmasın diye buraya yaziyim dedim . araçtaki 20 amperlik yedek sigorta tam olarak nerede oluyor onu çözemedim ? teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu kirliliği olmasın diye buraya yaziyim dedim . araçtaki 20 amperlik yedek sigorta tam olarak nerede oluyor onu çözemedim ? teşekkürler

Sigorta kutularının içerisinde bulunuyor, kutu kapağında detayları yazıyor.

Tarık

0
Aracınız
Sisleri yaptim hallettim. Ama birşeyi farkettim kitapçiklada karşilaştirdim benim sigorta kapağinin altinda yedek sigorta ve maşasi olmasi gerekiyor sigorta sökme maşasi ne yedek sigorta var nede sökme maşasi daha nelerle karşilaşicam çok merak ediyorum arabadan sökülecek herşeyi aliyor heralde bu servis bu ilk değil bide :mad: . Mesaji okuyan arkadaşlardan ricam makyajli kasa civici olanlar sigorta kapağinin altinda motordaki yedek sigorta ve sökme maşasi varmi kontrol edebilirlermi teşekkürler.

Geri