Fb7 plakalık tipi kamera.

Şerif

0
Arkadaşlar navigasyonlu bi cihaz aldım yarın elimde olacak bide ona bağlatırken kamera taktırmak istiyorum. Plaka lambasının yerine göre olanlar var onlar fd6 ile aynı mı bizim fb7 lere uyar mı ya da önerisi olan var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Görmeden, denemeden birşey diyemeyiz ama elegance' larda zaten plaka aydınlatma kısmında kamera var ve olmayanın yeride hazırdır.

O kısma hiç uymazsa bagaj açma butonu yeride siyah plastikle kapalı duruyor. Yani açma butonu olmadığı için onun kısmına da takılabilir bence.

Kolay Gelsin.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Araçtaki mevcut kameraya bağlatmıyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şerif

0
Görmeden, denemeden birşey diyemeyiz ama elegance' larda zaten plaka aydınlatma kısmında kamera var ve olmayanın yeride hazırdır.

O kısma hiç uymazsa bagaj açma butonu yeride siyah plastikle kapalı duruyor. Yani açma butonu olmadığı için onun kısmına da takılabilir bence.

Kolay Gelsin.

Araç dream hocam.Önerebileceğiniz bi kamera var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Sony lensli olalar varmış bir yerde okumuştum fiyatı 100tl civarı ama kıllanmadığım için bir şey diyemeyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Cyclone gibi bilindik markaların ürünleri tercih edilebilir. Önemli olan bagaj kapağındaki boş siyah kapakcıklara kameranın oturması. Bence birçoğu olur o kısma. Hem belli olmaz hem orjinal gibi durur.

Geri