I mıd ekranda audıo off

Aracınız
slm arkadaşlar,bilgi ekranının en üst kısmında bu uyarı yazısı çıktı(audıo off) ve direksiyondaki sol tuş takımı devre dışı kaldı,servise gitmeden kendim menüden çözmeye çalıştım yapamadım.daha önce böle bişey başına gelen oldumu,sebebi ve çözümünü bilen varmı teşekkürler...

Aracınız
Kablosu çıkmış olabilir.

Aracınız
kabloları kontrol ettirdim problem yoktu, zaten kablolar çıkmış olsa hiç çalışmaz benim audio off yazısı bazen kayboluyor bazen çıkıyor.problem bazen yeniden oluyo servis çözemedi.benim akü biraz zayıfladı ve o günden sonra bu olay olmaya başladı,sanırım güç veya yazılım ile ilgili bi sorun bu.

Aracınız
Çözerseniz burda yazsanız sevinirim. Ben de çözemedim. Aracı da yeni aldım. Aldığımda böyle olduğu için nasıl olduğunu bilmiyorum. Yalnız kilometre sıfırlamak için falan menülerde girince sol tuş takımı çalışıyor bende. Sadece sese kumanda etmiyor.

Slm bende de navitech navigasyon nx -214f var aynı sorunu yaşadım resetleyip devam ediyorum ara ara oluyor galiba bu navitech navigasyon nx -214f sistemi honda civic 2013 için yeterli değil gibi araç içinde araca göre kalitesiz duruyo ama yinede şükür diyelim

[MENTION=1020]Serkanselmanoğlu[/MENTION] Merhaba arkadaslar aynı sorun bende de olustu audioff yazıyor imidde navigasyon ekranında muzik calıyor gorunuyor fakat ses sisteminden ses cıkmıyor siz sorunu nasıl cozdunuz bilgi verirseniz sevinirim.

Geri