Civic1300

[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] bu arada orjinal teybini buldum yurtdisinda kargo dahil 50usd ye anlastik arkadasla
aracin biraz orjinalliginin disina cikarak arka kelebek camlarini otomatik acilir yapmayi planliyorum, on koltuklarida yenileme yapmisken isitmali yapicam, birde sunroof planlarimin arasinda, sunroof zaten aracin serisinde var fakat benimkinde yok cok orjinalligi bozmayiz kannatindeyim.

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
Süper hocam onca parçayı bulabilmiş olmanız takdire şayan. Radyoya ayrıca sevindim. Sunroof bence de orjinalliği bozmaz farklı bi donanım paketinde var sonuçta.
ama izmirde koltuk ısıtmaya ihtiyaç duyacaginizi sanmıyorum veya niye kelebekleri otomatik açasınız ki? Benim kamyonda 4luler bile yok fabrika çıkışı yok aslında yolda kalma ihtimalini de düşününce lazım ama ben yaptırmayı düşünmüyorum.sadece elektronik distribütör taki cam. Platin derdinden kurtulmak ve performans artışı aynı zamanda yakit tasarrufu için size de tavsiye ederim.
2. Paragraf tamamen kişisel fikrim yorum ve uygulama özgürlüğüne tabi ki sahipsiniz yalnız yazın görmeye gelicem bi tur gezdirin beni olurmu
Tekrardan kolay gelsin bahtınız açık olsun

Aracınız
4luler aracin orjinalinde varmis ama parcayi bulamadiklari icin kapatmislar, elektronik distributor nedir acaba? faydali birseyse bende bilgi edinmek isterim
arac bittikten sonra tabikide beklerim, bir tur gezdirmek nedemek araci bizzat kullanin gezelim...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Tesekkurler
evet bu aractan vardi bende

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
ex de kullandim euroda
fakat tabiki euro daha sik ve guzel, karar sizin, sonucta vereceginiz parada degisiyor, imkan varsa almadan once ikisinede binip kullanin

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ex de kullandim euroda
fakat tabiki euro daha sik ve guzel, karar sizin, sonucta vereceginiz parada degisiyor, imkan varsa almadan once ikisinede binip kullanin

İkisini de kullanma ihtimalim zor ama, ex kasa donanım olarak daha üstün gözüküyor, iki kasanın da motoru aynı mı bilginiz var mı?

Aracınız
Tekrar bir açayım konuyu dedim,
Arabanın motor ve alt takım parçalarının çoğunu ama çoğunu aldım arkadaşlar, alt takım parçası derken incik boncuk gurubundakilere kadar diyeyim. al al bitmiyor daha birçok ufak tefek eksik var. arabanın hemen hemen tüm parçaları yurtdışından geldi.
arkadaki cam motoruna kadar, ön farları yuvalak yapmak için ızgara ve far çerçevelerini dahi bulunsun diye malezyadan aldım. piston ve halkaları kaldı onuda rektefiyeciye sormadan alamam heralde nekadarlık genişleme yapılacak o söyler diye düşünüyorum. şuana kadar 2000 usd kadar harcadım kargo ve parçalara. izmirde bir kaporta ustasıyla tanışma ve araç soyulduktan sonra nelerin beni beklediği hakkında korkularım olduğu için arabayı yerinden kımıldatmıyorum. parçalar bir kenarda bekliyor yıllandırıyorum takılacağı günü iple çekiyor ve istif yapıp duruyorum :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1305]Civic1300[/MENTION]

Hocam senin kadar bende merakla bekliyorum :)
Bu arada accord ex aldım.

Aracınız
keyifli bir araba hayırlısı olsun.

Geri