Vogtland 4 cm spor yay test

Aracınız
ACİL ACİL ACİL (?)
arkadaslar yenı konu acmak istemedim sabah aracı basmaya gidicem tekrar bi teyit etmek istedim yardımcı olursanız sevınırım.
ilk defa aracıma modifiye uygulayacagım ve fiyatları bilmiyorum.
bana verilen fiyatları söyleyim siz pahalı mı ucuz mu söyleyin ona göre pazarlık yapayım ya da vazgeceyim.
Ön iki custom coilover + arka iki custom spor yay = 750 lira dedi.
burda da vogtland spor yay takımına bakınca 600 lira adamın yaptıgı custom yay vogtland tan kaliteli olacak değil. bi çift vogtland 300 lira yapsa coillere 450 liraya gelmiş oluyor.
telefon sattım bunun için ve gereğinden fazla para vermek istemiyorum acil yardım lütfen.
Sabah 6.30 a kadar vaktim var bekliyorum.

Aracınız
iyi günler..bende honda civic kullanıcısıyım..aracımı bir yıl önce aldım fakat bazı sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok sevinirim...aracımda 225/40/18 jant lastik var..ve üzerinde markasını bilmediğim sarı renkli yaylar var..konfor olarak çok rahatsızım..sürekli sekiyor ve küçük bi çukura düşsem bile araba ortadan kırılacak gibi oluyor..hele ki yollarda o asfalt birleşimleri bazen yüksek oluyor ya; o birleşimlere hızlı girdiğim zaman öyle bir ses oluyo ki inanın durup lastikleri jantları kontrol ediyorum..ve ayrıca sol ön helezon yayından da demir gıcırtısı gelmeye başladı..onun sebebi de boyasının kalkmış olduğunu düşünüyorum..yani anlayacağınız yayları değiştirsem bu durum düzelir mi..antalya da gösterdiğim bi arkadaş eibach marka yay taktırmamı söyledi..eibach taktırdığımda konforum yerine gelir mi..tavsiyeleriniz nelerdir ? yardımcı olursanız sevinirim...teşekkürler...12122542_10153646687737440_8832798716775934025_n.jpg

Aracınız
Ben eibach 5cm tein 5 cm ve vogtland 4 cm kullandım. Vogtland tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

özür dileyerek bir şey daha söylemek istiyorum..benim yaşadığım yer kasaba toplam 2 km sıcak asfalt yok..ve bu yolların kötülüğünde çok da basıl olmaması lazım..geçen temmuz ayında bebeğim oldu doğumdan önce yollarda sorun yaşamayalım diye 195/60/15 demir siyah jant kar lastikleri vardı onları taktım ona rağmen yine de istediğim rahatlığı bulamamıştım...ve bu durumun arabaya da zarar verdiğini düşünüyorum...onun için benim istediğim tek şey konfor rahatlık ve süspansiyon..vogtland orjinali kadar olmasa da orjinale en yakın olanı mıdır ?...benim bu ihtiyaçlarıma karşılık gelir mi..

Aracınız
[MENTION=3145]burakabay[/MENTION] ( yaşını bilmiyorum abi diyeceğim ) , abi öncelikle analı babalı büyüt bebeyi :) Allah nazarlardan korusun...

Sonra gelelim senin yol durumuna , eğer asfalt yoksa yayın bi anlamı yok, toprak yol ya da yamalı asfaltta yay kullanırsan aractan soğursun... Araca yol zarar veriyor aslında lastik ya da senin düşündüğün yaylar değil...

ben olsam 15 jantta idare ederim yay almam tabii bu benim düşüncem...

Bir de yukarıda fotograf paylaşmışsın , mümkünse aracın en güncel halini paylaşır mısın ? bir de imkanın varsa yolların fotolarını , bizim için daha yararlı olacaktır yorum yapmak için....

Ben de çocuk dogmadan önce sokturdum hocam. Zaten aracımızın süspansiyonu sert. Bi de yay olunca ister istemez sertleşir biraz. Ama bu konuda en iyisi vogtland. İlla taktırmak istiyorum derseniz. Ben Konya'da yasıyorum. Yay icin çok uygun yollar. Ama bi hafta memlekete gittim Kırıkkale'ye. Altını surtmedigim yer kalmadı. Yokuşlarda asili kaldım falan. Sıkıntı yani. Parayı ayarlayabilirsem ilk fırsatta air taktıracağım insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Arkadaslar 2015 model civic icin vogtland 4 cm yay almaya karar verdim ama jantlar teneke jant orjinal 15 inc. 4cm yay taktigimda camurluk arasinin kaybolmasini istiyorum sizce mumkun mu ? Ileriye dogru 18 inc jant alcam suan maddi durumlardan dolayi jant isine giremicem o yuzden yavas yavas yapiyorum islemleri yaylari simdi taksam bi sorun yasarmiyim ?

Geri