Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6107]samilsasmaz[/MENTION] Hocam çok güzel değerler elde etmişsiniz :eek:k:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar ne yaktığınızı ve kaç km de yaktığınızı yazarken lpgyi kaçtan aldığınızıda yazınki daha doğru sonuç çıksın

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Araç fb7 2016. Lpg 2.66 ₺.
90 lira ortalama doluyor.
En fazla şehir içi yapabildiğim 205 km. Bazen daha çok trafik de kalırsam 170 180 km de bile bittiği oluyor. Lpg olduğu halde 0.35 krş ve 0.40krş dan aşağıya neredeyse inmiyor. Araç daha 7500 km de.
Bakımdan sonra belki ufak bişey düşebilir yakıt

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

adm51

0
Aracınız
Merhabalar ben yeni araç alacağım dizel bir araç almayı düşünüyordum fakat civici görünce tercihim değişti ancak yakıtta önemli benim için satış temsilcisi 230 kuruş yakar dedi siteden araştırdım kafam iyice karıştı Aracın test videolarında yakıt tüketiminin dizel oranına yakın olduğundan bahsediyor fakat burda öyle gözükmüyor. arkadaşlar şehir içi yakıtta bir değer oluştu gibi fakat şunu merak ediyorum özellikle Ankara da ikamet edenler bilir kışın sabahları ayaz araba ilk çalıştıktan sonra ne kadar veya kaç km gittikten sonra gaza geçer
ve sade şehir içindeki tüketimi hakkında bilgi verebiliseniz sevinirim

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhabalar ben yeni araç alacağım dizel bir araç almayı düşünüyordum fakat civici görünce tercihim değişti ancak yakıtta önemli benim için satış temsilcisi 230 kuruş yakar dedi siteden araştırdım kafam iyice karıştı Aracın test videolarında yakıt tüketiminin dizel oranına yakın olduğundan bahsediyor fakat burda öyle gözükmüyor. arkadaşlar şehir içi yakıtta bir değer oluştu gibi fakat şunu merak ediyorum özellikle Ankara da ikamet edenler bilir kışın sabahları ayaz araba ilk çalıştıktan sonra ne kadar veya kaç km gittikten sonra gaza geçer
ve sade şehir içindeki tüketimi hakkında bilgi verebiliseniz sevinirim
Hocam şöyle ifade edeyim bu aylarda ben 8 9 lt ortalama ile kullanırken eşim 11/12 ortalama ile kullanıyor. Tamamen kullanım ile alakalı. Lpg ortalama bütün kitlerde 39+-%5 derecede geçer. Beklerseniz 1 km de beklemez basar giderseniz 3 4 km de geçiyor. Ben çalıştırır 3 4dk beklerim soğuk havalarda

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri