Vtec 2 Sustalı Kumanda

rok206

0
Aracınız
image.jpg

Fiyat ve kullanim bakımından karar veremedim bu sustalı sizinkinden biraz daha farklı

Aracınız
yaptıracaksan sustalı yaptır hocam anahtar cebleri deliyor birde artık hiçbir firma sustasız kullanmıyor ev anahtarından biraz farklı olsun üstelik dediğine göre 175 liraymış gerek yok o kadar vermeye

Selamın aleyküm arkadaşlar, foruma yeni katıldım bu ürünü nerden bulabiliirim bilgisi olan var mı acaba

Kazım TÜRK, 21, Muğla, 2005 ls

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Selamın aleyküm arkadaşlar, foruma yeni katıldım bu ürünü nerden bulabiliirim bilgisi olan var mı acaba

Kazım TÜRK, 21, Muğla, 2005 ls

Once tanisma bolumunde kendinizi tanitir misiniz ?

Urun bilgisi icin konuyu bastan inceleyebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
geçen sabah aracım mars bastı fakat bir türlü çalışmadı göstergeye baktıgımda anahtar sürekli yeşil durumda kalmış haliyle sustalıda sorun oldugu bellı oldu,anahtarı cıkarıp salladıgımda içinde gezınen parça vardı immobilizer çipini istinye anahtar sabıtlemeden bırakınca yerınden çıkmış Allahtan evin önünde oldu yedeği aldım anahtarı açtırıp çipi yerine yapıştırttım bir 10 lirada ona gitti

Aracınız
geçen sabah aracım mars bastı fakat bir türlü çalışmadı göstergeye baktıgımda anahtar sürekli yeşil durumda kalmış haliyle sustalıda sorun oldugu bellı oldu,anahtarı cıkarıp salladıgımda içinde gezınen parça vardı immobilizer çipini istinye anahtar sabıtlemeden bırakınca yerınden çıkmış Allahtan evin önünde oldu yedeği aldım anahtarı açtırıp çipi yerine yapıştırttım bir 10 lirada ona gitti
Senin aracın resimlerini ne zaman göreceğiz

Tapatalk....

Geri