civic

Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Rütbe YorgunFilozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    7 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Bodykit konusunda yardıma ihtiyacım var

herkese merhaba, şimdiye kadar zamanla aracıma spoiler, rüzgarlık, led gündüz farı gibi ufak değişiklikler yaptım ama artık araca bodykit yaptırmanın zamanı geldi sanırım. Özellikle arabanın arka görüntüsü bana çok boş gelmeye başladı bu aralar ve bodykitleri araştırmaya başladım. Gördüğüm kadarı ile kalite olarak en iyi bodykit tayvan malı olan modulo kit ama açıkçası arka difüzörü ve yan marşpiyelleri bana çok basit ve düz geldi.Onun yerine malum sitede gördüğüm fotoğrafını eklediğim difüzör ile çift egzoz olacak şekilde yaptırmaya karar verdim ama onunda malzeme kalitesinden ve nerede yaptırabileceğimden,işçiliğinden emin değilim. Abs plastik olacak şekilde fotoğraftaki difüzör ve bodykiti kaliteli bir işçilikle yaptırabileceğim, önereceğiniz bir yer var mı ? (Not: İstanbulda olursa çok iyi olur ama eğer geldiğine değer derseniz Kocaeli'nede gidebilirim.Edirnede yaşıyorum )

Ayrıca aralık-ocak-şubat dönemlerinde araca bodykit taktırmak mantıklı mıdır, yoksa montajın sağlıklı olması açısından havaların ısınmasını mayıs ayını mı beklemeliyim ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu YorgunFilozof tarafından (04.Aralık.2016 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    7 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Bodykit yaptırabileceğim önerebileceğiniz kaliteli işçiliği olan bir yer var mı peki, istanbul veya kocaelinde ?

Rütbe vicdansiz01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    tekirdağ
    Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alıntı YorgunFilozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bodykit yaptırabileceğim önerebileceğiniz kaliteli işçiliği olan bir yer var mı peki, istanbul veya kocaelinde ?
    Ankara özen ticaretten 1.5 yil once iki takim aldim. Modulo body kit abs plastik urun cuk diye oturdu. 2013 elegance. Kargo ile boyasiz geldi. Kendim boyattim. Montajini anlamayan bir usta ile beraber yaptik.

SM-N920C cihazından [Linkleri ve resimleri görebilmek için ] kullanılarak gönderildi.

Beğen YorgunFilozof,Bunu beğendi...

Rütbe dnzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    44 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alıntı vicdansiz01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara özen ticaretten 1.5 yil once iki takim aldim. Modulo body kit abs plastik urun cuk diye oturdu. 2013 elegance. Kargo ile boyasiz geldi. Kendim boyattim. Montajini anlamayan bir usta ile beraber yaptik.

SM-N920C cihazından [Linkleri ve resimleri görebilmek için ] kullanılarak gönderildi.
    Montajı nasıl yaptınız biraz anlatabilir misiniz

iPhone cihazından [Linkleri ve resimleri görebilmek için ] kullanılarak gönderildi.

Nereden
    tekirdağ
    Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alıntı dnzkrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Montajı nasıl yaptınız biraz anlatabilir misiniz

iPhone cihazından [Linkleri ve resimleri görebilmek için ] kullanılarak gönderildi.
    Urunun yaninda gelen civatalar vardi onlar kullandik. Urunun ic taraflarina bastik silikonu ve yapistirdik. Ancak yanlış yaptık. Suanki aklim olsa seffaf cift tarafli bant seffaf silikon kullanirdim.

Adı geçen
    44 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Urunun yaninda gelen civatalar vardi onlar kullandik. Urunun ic taraflarina bastik silikonu ve yapistirdik. Ancak yanlış yaptık. Suanki aklim olsa seffaf cift tarafli bant seffaf silikon kullanirdim.

Eyvallah hocam ben de dün ön eki taktım şeffaf silikon bant ile yaptım vida atmaya bile gerek yok sağ sol köşelere hafif silikon sıktım sonra boyadım resmî atarım birazdan

Nereden
    tekirdağ
    Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Body kitleri nereden aldin.
    Ne kadara aldin
    Kaca boyattin
    Kim takti

Cok oldu galiba

Nereden
    tekirdağ
    Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Adı geçen
    44 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Body kitleri nereden aldin.
    Ne kadara aldin
    Kaca boyattin
    Kim takti

Cok oldu galiba

X treme tuning diye bi satıcı var gittigidiyor da ön 120₺ arka 120₺ kargo bedava boyayı Ankara yıba çarşında boyacı var boya kodunu verdim spreye bastırdım montajı ben yaptım fotoğraf çekemedim montajı yaparken arka eki takarken detaylandıracam

[Linkleri ve resimleri görebilmek için ]
    [Linkleri ve resimleri görebilmek için ][Linkleri ve resimleri görebilmek için ][Linkleri ve resimleri görebilmek için ]

Beğen YorgunFilozof,Bunu beğendi...

Aracınız
    Civic FB7 2014
    Adı geçen
    7 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Bende havalar düzelince bu modula kite dönücem sanırım, yerli üretimlerin kalitesine emin olamadım bir türlü Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim .

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu