honda civic hb 2015 yardım lütfen

Aracınız
herkese selam.forumunuza ankara dan katılıyorum adım serkan yaşım 45 yıllardır japon otomobillerine biniyorum genelde. sizlerle tanıştıktan sonra honda hakkında birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Aracınız
herkese selam.forumunuza ankara dan katılıyorum adım serkan yaşım 45 yıllardır japon otomobillerine biniyorum genelde. sizlerle tanıştıktan sonra honda hakkında birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

şu sıralar yeni bir araç almayı düşünüyorum.aklımdaki modellerden birisi civic hb 2015 makyajlı kasa. aracı inceledim beğendim fakat test aracı yok ve kafama takılan bazı ayrıntılara cevap arıyorum. civic hb hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aramıza hoş geldiniz.
Uzun süre binerim ikinci elini cok takmam diyorsaniz alinabilecek bir arac.Hb kasalar ikinci el de sedan kadar güçlü olmuyor.
Icinize sinmesi açısından mutlaka test ederek alin, başka bayilerde test araci var mi araştırın derim, keyifli forumlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
yorumunuza teşekkür ederim.yanlış anlamayın arabalar konusunda oldukça tecrübeli birisiyim.son 8 yılda 8 tanesi japon olmak üzere toplam 11 araba satın aldım.yanlış anlamayın lütfen söylediklerinizi zaten biliyorum.benim merak ettiğim civic hb nin kalitesi.bugüne kadar en çok mazda satın aldım.kalite ve sürüş zevki açısından yanılmaktan korkuyorum.hondayı çok severim ilk arabam zaten honda accord idi.ama civic hb konusunda fazla bilgim yok.ingilteredeki fabrikada üretildiğini,malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu,motorunun başarılı olduğunu biliyorum.

ama karar verebilmek için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayım.test sürüşü imkanı olsaydı daha kolay verebilirdim ama malesef bayilerin sorumsuzluğu işte.

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
Hb kalitesi civic sedan dan daha iyi bunu net bir şekilde söyleye bilirim. Ama o araca o donanıma o para verilirmi biraz oturup düşünürüm.bugun Hb araç alacak olsam kesinlikle clio yu ciddi ciddi düşünürdüm ikinci eli de oldukça kuvvetli.

Aracınız
Almayı dusundugunuz aracın dizelini kullanmıştım. Motor tatminkar, iç dizayn güzel, kasa çok hoş..
Tek hoşlanmadığım konsolun her yeni araçta olduğu gibi ustte olması, on konsol biraz yukarıda. Zamanında euro civic im vardı malzeme kalitesi guzeldi

Aracınız
yorumlarınız için teşekkür ederim.benim civic hb 2015 hakkında en çok merak ettiğim konular şunlar. ilk başta trim işçiliğini merak ediyorum,yani sağından solundan ses gelirmi diye,çünkü en hassas olduğum konu bu.

sonrasında süspansiyonları nasıl bozuk yolda sesli çalışıyormu,yol tutuşu ve frenler.bunlar dışındaki konularda sıkıntım yok.cevaplayabilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Aracınız
pardon birde yol sesi konusunda bilginize başvurmak isterim

Son düzenleme:
Aracınız
arkadaşlar selam. burası civic forumu diye üye oldum bilgi edinmek istedim ama kimseden ses çıkmıyor. yoksa yanlışlıkla başka forumamı üye oldum :)

Geri