Kasko mini onarım hk.

Arkadaşlar kaldırıma bir karıştan daha küçük olacak şekilde sürttüm. Mini onarımdan faydalabilirmişim fakat işçiliklerinin pek te iyi olmadığını duydum okudum.bunun içinde bayimle görüştüm.siz getirin hiç sıkıntı yapmayın şeklinde cevap aldım.ancak bu işlemin kasko hasarı çıkartacak olmasından çekiniyorum.bayiden bu konuda net cevap alamadım.bu konuda bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
194bfc43dc00e7e265126fd8a292f3e1.jpg

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar kaldırıma bir karıştan daha küçük olacak şekilde sürttüm. Mini onarımdan faydalabilirmişim fakat işçiliklerinin pek te iyi olmadığını duydum okudum.bunun içinde bayimle görüştüm.siz getirin hiç sıkıntı yapmayın şeklinde cevap aldım.ancak bu işlemin kasko hasarı çıkartacak olmasından çekiniyorum.bayiden bu konuda net cevap alamadım.bu konuda bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
194bfc43dc00e7e265126fd8a292f3e1.jpg

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence bady kit taktır hocam kaybolup gider

Aracınız
Civic FB7 2012
Mini onarımlar kaskoda hasar olarak görünmüyor diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birol1

0
Mini onarım bir defa yaptırdım. Auto King işçilik on numara fakat mini onarım olarak hasar kaydı tramere işliyorlar. Sanırım parça başı 140 tl civarındaydı geçen yıl. Hiç bir ücreti yok, kaskoyada zararı yok.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Mini onarım tramere yansır ancak kimse kayle almaz. Adı üstünde mini onarım. Önceden 118 tl olarak yansıyor du.

Tsunami Ts

Aracınız
Arkadaşlar önceki aracımı 2009-2015 yılları arası 4-5 defa mini onarım yaptırım(tampon köşeleri vs..) ve mini onarım değil tramere hiçbirşeye yansımıyor. İsterseniz başka firmadan kasko yaptırın sorun yok.

Bu arada benim araçta da tampon sürtüğü var ve mini onarım yaptıracağım ve nette yorum ve şikayetleri okuyorum.

Sizin marşbiyeldeki onarım için plastik aksamda maskeleme vs.. olmayacaki bence mini onarımdan yaptırın ya da servis kendisi mini onarım gibi yapacaksa o ayrı.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Mini onarım tramere yansır ancak kimse kayle almaz. Adı üstünde mini onarım. Önceden 118 tl olarak yansıyor du.

Tsunami Ts

merhaba, mini onarımın hasar kaydına yansıyıp yansımaması tamamen kasko kuruluşu ile imzalamış olduğunuz sözleşmeye bağlıdır. Bazı firmalar mini onarımı hiç yansıtmazken bazıları koşul koyuyor. Örneğin sampo axa gibi firmalar mini onarım yaptırdığında seneye kendi firmasından devam ettirirsen yansıtmıyor. Ama mini onarımdan yararlandığın halde seneye ucuz diye başka firmaya yaptırırsan yansıtıyor. Bazı firmalar ise (generaliden yaptırmıştım rs ile anlaşmalı) yansıtmıyor. O yüzden teklif detayınızın maddelerini satır satır okuyun. Sadece daha ucuz diye teminatınızdan olmayın.

Aracınız
Çok ciddi bir hasar değil, 4 sene evvel 150tl 'ye gayet güzel sanayide halletmiştim.

Geri