Lpg full iken 4 ışığın yanıp sönmesi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,

Normal şartlarda lpg bitmeye yakın durumda alışık olduğumuz tek ışığın yanıp sönmesi durumu birkaç gündür lpg full iken gerçekleşmeye başladı yani bazen 4 ışık sürekli yanıp sönüyor daha sonra durum düzeliyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

krmmrt

0
Aracınız
Lpg bakimi yaptirdigimda tank fazla dolunca da yapar demisti adam bana. Bende de oluyordu. Ama bakimdan sonra pek olmadi bende

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA

Aracınız
Lpg bakimi yaptirdigimda tank fazla dolunca da yapar demisti adam bana. Bende de oluyordu. Ama bakimdan sonra pek olmadi bende

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA

Aslında son zamanlarda sürekli 29 maksimum 30 lt alan depo 31,5 litre gibi değerler almaya başladı. Dediğiniz mantıklı. Depolar zamanla doldur--boşalttan meydana gelen durumdan acaba emniyet sınırını değiştiriyor mu?

Trust

0
Aracınız
Lpg ful doldurup brc servisine gidin kalibre ayarı yapsınlar. Birşey olmaz öyle de kullansanız olur. Kendi kendine de düzelir önemli değil.

Trust

0
Aracınız
Normal mi diyorsunuz yeğenim de 2001 honda var lpğ km 210 yakıyor son zamlardan sonra oda istanbulda

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Manuel ve ağırlık farkı mutlaka etken bunu unutmayın. Belki de hesapta sıkıntı vardır bana İstanbulda fb7 ile 25 krus yakıyorum diyen olursa kesinlikle inandıramaz.

Geri