kameralı dikiz aynası

Aracınız
merhaba arkadaşlar yenı aldıgım hondada kameralı dikiz aynası var devamlı acık ama çözemedım nereye kaydedıyor hafıza kartı nerede oluyor acaba

Aracınız
Nasıl devamlı açık ? Sadece geri vitese takınca açılması gerekmiyor mu ? Sürekli açık olması sürücünün dikkatini dağıtır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
aynen trafık kayıt için park ıcın degıl kart gırışını buldum bu seferde tarıh saat yanlış nerden nasıl ayarlanıyor anlamadım kumandasımı oluyorki

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
aynen trafık kayıt için park ıcın degıl kart gırışını buldum bu seferde tarıh saat yanlış nerden nasıl ayarlanıyor anlamadım kumandasımı oluyorki

Hocam bildiğim kadarıyla forumda kullanan yok, markası modeli felan varsa netten bir araştırın, veya benzerlerini bulup nasıl olduğunu anlamaya çalışın.
Hatta olayı çözdükten sonra kamerayı ve detaylarını paylaşırsanız çok iyi olur.

Aracınız
Hocam bildiğim kadarıyla forumda kullanan yok, markası modeli felan varsa netten bir araştırın, veya benzerlerini bulup nasıl olduğunu anlamaya çalışın.
Hatta olayı çözdükten sonra kamerayı ve detaylarını paylaşırsanız çok iyi olur.
kararan dıkız ayna ama trafık kayıt ıcın başka bişey daha takılmış aynanın sol tarafında devamlı kayıt halinde gozukuyor pcye aktardıgımda goruntu cok guzel ve arac içi ses kaydıda yapıyor bakalım kurcalayamadım daha tam çözucem inşallah.

Aracınız
evet aynen sagolasın daha hala tarıh saat ayarlamasını çözemedim lınkden ınceleyeyim :D kayıt olayı gercekden cok guzel onundeki aracın onundekı dahil plakaları cok net gorebılıyorsun ve kararma olayı da gece yolculugu ıcın çok iyi arkadaki uzunları yaksa tamponun dıbıne yaklaşsada sankı parkları yanıyormuş gibi

mavi07

0
Aracınız
serviste taktırdığınız ayna ise uzaktan kumandası var. Ufak bir tane. Kullanım kılavuzu da olmalı. Ben torpido gözünde bulmuştum kumandayı. Eğer multimedyalı bir aracınız varsa bir tane 4-5 liraya kart okuyucu alarak direk oradan izleyebilirsiniz. Kaza sonrası polise göstermekte etkili olabilir.

Geri