Fd6 Benzin pompa ve filtresi

Fd6 aracimin benzin pompasi ve filtresi nin aracin neresinde oldugunu bilen var mi... Maliyet hakkinda da bilgi verebilirseniz m3mnun olurum ...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhaba arkadaşlar benim bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim. 2 ay önce yetkili serviste aracımın benzin deposu filtresi, aküsü, bujileri değişti ve periyodik bakım yapıldı. Subap ayarı yapıldı. Bakımdan sonra araç her seferinde zor marş almaya başladı. Servise götürdüm. Benzin depo filtresini incelediler, yakıt pompasında basınç düşükmüş on ayarlardılar düzeldi. 1-2 hafta sonra aynı problem yine başladı. Her seferinde yapmıyor ama araç uzun süre yattıktan sonra tekliyor sadece. Motır sıcakken tek seferde çalışıyor. Yine servise götürdüm. Benzin bayatlamıştır dediler. Benzini bitirip yeniledim. Sorun devam ediyor. Bunun nedenini bilen var mıdır? Servisteki usta yakıt pompası büyük ihtimal dedi. Kaç yıldır burdayım ikinci kez yakıt pompası değiştireceğim dedi. Sorun şu ki depo filtresini değiştirriken pompayı bozmuş olabilirler mi. Usta alakası yok diyor. Aracım lpg li bu arada.

knntr

0
Arkadaslar bu arada bende de fb 7 var 60 bin bakımında soyguncu yetkili servis filtreyi değiştirmek istedi. Bir suru para istemislerdi tam atıtlanıyorum. Bende aracı lpg de kullandığım için değiştirmedim. Daha sonra özel servise gittim sadece honda servisi oda vede fb7 de benzin filtresi yok dedi aynı eski gaz lambasında bulunan kese gi bir şey var onun cindeki pislik temizlenir onlar tamamiyle parani almak icin yapilan oyunlar dediler. Bunu diyen de yine yetkili servisten ayrilma usta. Aracim 73 binde ben degistirmedim

Geri