Civic fb7 Köpek balığı sırtı anteni

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2110]Apoptozis[/MENTION]

Hayırlı olsun :eek:k:

Ürünü çok beğeniyordum , Terakki sağolsun 100 Lira fiyat verince dursun derken konuyu okudum hemen sipariş verdim :D

Fatih Bey'e forumdan arıyorum dedim sizi kıramıyorum fiyat yükselcek ama size yükseltemiyorum dedi :)

Çok faydalı bir konu açılmış , herkeze teşekkür ederiz .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=201]cagri35[/MENTION]

Çağrı hayırlı olsun :eek:k:

Aracınız
Hayirli olsun basta siritiyor gibi gelebilir ama kesinlikle alisiyor insan.. Keske bwm de oldugu gibi biraz daha uzun olsaymis dicem buda hondanin farki olsun diyelim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
selam arkadaşlar bende aldım 2 gün içinde gelir dedi fatih bey... forumdan olduğumu söyledim ilgili sağolsun Fatih Bey...

Aracınız
Selam arkadaşlar. Çim-Art' tan Fatih ben. güle güle kullanın tekrardan :) aksesuar ve ya parça almak isteyen arkadaşlara elimden gelen yardımı yaparım. sormak istediğiniz bir şey olursa numaramızı biliyorsunuz. indirime giden orjinal aksesuar olduğunda buradan yazacağım. durum değerlendirmesi yapıp sipariş verebilirsiniz. herkese neşeli günler.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Civic fb7 Köpek balığı sırtı anteni

Selam arkadaşlar. Çim-Art' tan Fatih ben. güle güle kullanın tekrardan :) aksesuar ve ya parça almak isteyen arkadaşlara elimden gelen yardımı yaparım. sormak istediğiniz bir şey olursa numaramızı biliyorsunuz. indirime giden orjinal aksesuar olduğunda buradan yazacağım. durum değerlendirmesi yapıp sipariş verebilirsiniz. herkese neşeli günler.

İlginiz icin forum adina tesekkur ediyorum fatih bey. Ozellikle indirimleri onceden yazmaniz cok faydali olacaktir. Tesekkurler..

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2002]fatih55[/MENTION] Fatih bey, ilginiz için teşekkür ederiz.
Yeni kampanya ve projelerin oluşması hepimiz için faydalı olacaktır, sizlerin forum kullanıcılarına yapacağınız desteklere karşılık bizlerde sizin için destekte bulunabiliriz.

Geri