2011 civic alındı bazı sıkıntılarım var

s2000

0
Aracınız
arkadaşlar merhabalar aracı yeni aldım.bazı sorularım olacak
-ilk marşda sanki marşı fazla basmışım gibi ses yapıyor sonralarında normal yani 2. basışımda sorun yok
-araç 160 giderken frene bastıgımda uguldama yalpalama ve frenler iyi tutmuyor bu sorun balatadamı disktemi yoksa ikisinidemi degiştirmek iyimi olur
-araç 50 binde şanzuman yagı degişip degişmedigini bilmiyorum degiştirmelimiyim
-daha öncede civic aracım vardı onda 3,5 eibag yay taktırmıştım sanki orjınalınden daha güzel olmuştu araç acaba taktırsam rahatsız olurmuyum
-aracın kontagını açtıgımda fan biraz çalışıp susuyo normalmidir.,-
-uzun yolda inanılmaz ses var heralde yapacak bişey yok buna herkese hayırlı forumlar dilerim accord düşünüyordum ancak param buna yetti bu arada fd 6 fiyatları çok yüksek ben 2011 47binde aracı 58 e aldım bilginiz olsun. araç temiz

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=5542]s2000[/MENTION] merhaba. Aslında bütün sorularının cevabı forumda mevcut. Sırayla gidersek marş motorunu söktürüp yağlama ve kömür bakımı ile bu problemi giderebilirsin. Fren titremesine gelirse diaklerini tornalattırıp yeni balata ile ( http://www.civictr.com/showthread.php/240-Bugun-hondan%C4%B1za-ne-yapt%C4%B1n%C4%B1z/page29[/url]
) bu problemi de çözebilirsiniz. Yağ için değiştirmende fayda var. Ses için bir şey diyemeyeceğim ama artık almışsın hayırlı olsun fakat 2000 TL fazla verip 2012 elegance fb7 alabilirdin çok rahat. Güle güle kullanın.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

s2000

0
Aracınız
ewet biraz pahalıya aldım çünkü temiz araç bulamadım fb7 bana tipsiz geldigi için fd 6 aldım bu benim görüşüm ancak şahsen fd6 aldıgımada pişmanın keşke birazdaha sıkıp accord alsaydım diyorum
bu marş durumu ilk basışta oluyo sonrakilerde sorun yok kontagımı yaglamak gerekiyor acaba

Son düzenleme:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
ewet biraz pahalıya aldım çünkü temiz araç bulamadım fb7 bana tipsiz geldigi için fd 6 aldım bu benim görüşüm ancak şahsen fd6 aldıgımada pişmanın keşke birazdaha sıkıp accord alsaydım diyorum
bu marş durumu ilk basışta oluyo sonrakilerde sorun yok kontagımı yaglamak gerekiyor acaba
Yok marş dinamosunu söktürüp yaptırmanız lazım. Billur dediğimiz olay. Selenoid valfi ile alakalı.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
arkadaşlar merhabalar aracı yeni aldım.bazı sorularım olacak
-ilk marşda sanki marşı fazla basmışım gibi ses yapıyor sonralarında normal yani 2. basışımda sorun yok
-araç 160 giderken frene bastıgımda uguldama yalpalama ve frenler iyi tutmuyor bu sorun balatadamı disktemi yoksa ikisinidemi degiştirmek iyimi olur
-araç 50 binde şanzuman yagı degişip degişmedigini bilmiyorum degiştirmelimiyim
-daha öncede civic aracım vardı onda 3,5 eibag yay taktırmıştım sanki orjınalınden daha güzel olmuştu araç acaba taktırsam rahatsız olurmuyum
-aracın kontagını açtıgımda fan biraz çalışıp susuyo normalmidir.,-
-uzun yolda inanılmaz ses var heralde yapacak bişey yok buna herkese hayırlı forumlar dilerim accord düşünüyordum ancak param buna yetti bu arada fd 6 fiyatları çok yüksek ben 2011 47binde aracı 58 e aldım bilginiz olsun. araç temiz
Araçtan ugultu ve yol sesi gelmesini ben özellikle arka lastikleri mivhelin crossclimate lastik aldıktan sonra duymaz oldum marş dinamosuna takılma çogunda var bişey olmaz bikaç kronik sorunu olan bi araç fd6 oda aracın tipiyle kapanıyo yoksa çokta saglıklı bi araç diyemem

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri