kapı eşiği ışıksız

Aracınız
35 tl ye aldım. görüntü olsun diye oyle taktım işte..önler tamam ama arkaları daha takamadım.onları da yarın yaparım inşallah..

20150916_191048.jpg

ysf55

0
Aracınız
ürünü nereden aldınız birde malzeme kalitesi nedir bilgi verebilirmisiniz ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION]

Hocam hayırlı olsun, güzel olmuş fiyatta bedavadan az pahalı olmuş :)

Trust

0
Aracınız
Paspasın üzerinde civic yazısı daha dikkat çekiyor :)

Aracınız
ürünü nereden aldınız birde malzeme kalitesi nedir bilgi verebilirmisiniz ?

ürün açıkcası şaşkınlık yarattı bende..hem fiyatı hemde kalitesi çok iyi..dandik bi malzeme değil..hem kaliteli hemde uygun fiyatlı eşik olsun derseniz tavsiye ederim...ancak dikkat ederseniz kapı lastiği ile arada biraz açık mesafe kalıyor.ben değiştirmedim bunu bildiğim halde..oraya siyah karbon folyo kesip görüntüyü kapatıcam..aldığım link de aşağıda atıyorum..bu ptt avmde çok uygun şeyler oluyor..

http://www.epttavm.com/item/9730163_honda-civic-lazer-kumlama-krom-kapi-esigi-4-parca-2012-uzeri

Aracınız
Paspasın üzerinde civic yazısı daha dikkat çekiyor :)

kötü mü yani? :) 6:30-7 gibi çektim resimleri ışıktan dolayı biraz basit görünebilir..siz böyle diyince bi fikir de geldi hemen aklıma civic yazısının üstüne kırmızı yada altın rengi folyo yapıştırıp civic yazısının harflerin kenarlarından falçatayla keserek daha göze çarpması sağlanabilir..

Trust

0
Aracınız
kötü mü yani? :) 6:30-7 gibi çektim resimleri ışıktan dolayı biraz basit görünebilir..siz böyle diyince bi fikir de geldi hemen aklıma civic yazısının üstüne kırmızı yada altın rengi folyo yapıştırıp civic yazısının harflerin kenarlarından falçatayla keserek daha göze çarpması sağlanabilir..
Hocam saatle alakası yok öğlen 12 olsa durum yine değişmez. falçata folyo filan uğraş A değmez şu üç günlük dünyada zaten zamanla folyo ayak sürtmesi filan derken ziyan olur.
Madem yapmışsınız su filan gelmesin dikkat edin paslanmasin.

Aracınız
paslanacak bi malzeme gibi durmuyor.. hem wd40 la üstünden geçtim bişe olacağını düşünmüyorum..oldu ki sıkıntı çıkardı atarım gider..

ysf55

0
Aracınız
ürün açıkcası şaşkınlık yarattı bende..hem fiyatı hemde kalitesi çok iyi..dandik bi malzeme değil..hem kaliteli hemde uygun fiyatlı eşik olsun derseniz tavsiye ederim...ancak dikkat ederseniz kapı lastiği ile arada biraz açık mesafe kalıyor.ben değiştirmedim bunu bildiğim halde..oraya siyah karbon folyo kesip görüntüyü kapatıcam..aldığım link de aşağıda atıyorum..bu ptt avmde çok uygun şeyler oluyor..

http://www.epttavm.com/item/9730163_honda-civic-lazer-kumlama-krom-kapi-esigi-4-parca-2012-uzeri

walla benimde niyetim var dış tarafta boya aşınması olmuş ayak sürtmekten araçta tam dış tarafı kapatması güzel bazı eşikler ortada kalıyor kenar tarafları açık kalıyor

Geri