Vogtland 4 CM Yay Video - Resim - Bilgilendirme

Geçen hafta aracıma Vogtland 4 CM yay taktırdım. Genel olarak memnunum, şu ana kadar çok şükür bir sürtmemiz olmadı :)

Düşünenler için fikir olması açısından video ve resimlerini paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_4085.jpg
    IMG_4085.jpg
    91.3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4086.jpg
    IMG_4086.jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 28

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=82]smakbuloglu[/MENTION] Hocam hayırlı olsun, direksiyonu çevirince ses geliyor mu, yayların üzerinde hortum vs. takıldı mı?

@smakbuloglu Hocam hayırlı olsun, direksiyonu çevirince ses geliyor mu, yayların üzerinde hortum vs. takıldı mı?

Hocam tam tur yapınca hafif'den ses yapıyor. Hortum takıldı mı bilmiyorum acıkcası, sabah ustaya bıraktım akşam aldım :)

Emin olduğum iki şey var, birincisi orj. yaylar'dan en az 3-4 kg daha ağır. İkinci konu ise yol tutuşunun hissedilir derecede artmış olması. Kullanıma biraz daha dikkat etmek gerekiyor malesef, arka sorun değil ancak ön taraf yere ciddi yaklaştı :)

@smakbuloglu hocam konfor konusundaki deneyiminiz nedir,eskiye nazaran sertleşme çokmu? sarsıntı dahamı arttı?

Hocam açıkcası ben ciddi bir fark hissetmiyorum ancak arkada oturanlar için aynı şeyi söylemek mümkün değil gibi :) Özellikle köprü geçişlerinde arka koltuk'da oturanlar biraz hopluyor.

Aracınız
Urun ucret : ?
Montaj ucret: ?

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri