Navimex android multimedya

[MENTION=420]- dennis -[/MENTION] Cihazınız Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.Cihazın marka ve modelini öğrenebilirmiyiz?

Aracınız
Hocam merhaba. sizin aracta kullandiginiz cihazın marka modeli fiyati nedir.
Nerede ve kaca taktirdiniz toplam fiyat ne oldu. Ben de navimex android taktirmayi dusunuyorum ama bu gun istanbul maltepe carvocal i aradim gorustugum arkadas ayni anda iki kameradan goruntu alinamaz diyor ancak ben de daha once windows tabanli necvox taktirmistim ayni anda iki kameradan da goruntu almistim. Sirf bu yuzden tereddut ediyorum. Tesekkurler.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam sirkecide bayisi var dogubankta orda taktırdım hemen garın arkasında da montaj yapıldı 1150 tl vermıstım montaj dahıl cok komık olmus ne demek aynı anda ıkı goruntu alamıyorlrmıs hatta bana usta soyledı orjınal gıbı olsun tek kameraya baglayım dıye tavsıye ederım hocam ınternet falan kullanıyorsanız cok guzel oluyor gerek navıgasyon gerek yandex cok basarılı tek sıkıntlı yanı her cıhazda oldugu gıbı radyo bıraz cızırtılı oluyor onuda ınternet radyosu dınlıyorum cd kalıtesınde muzık muthıs net ve basarılı..bu arada benım cıhazda navimex gonul rahatlıgı ıle taktırabılırsınız

RdmSn

0
Aracınız
Hocam sirkecide bayisi var dogubankta orda taktırdım hemen garın arkasında da montaj yapıldı 1150 tl vermıstım montaj dahıl cok komık olmus ne demek aynı anda ıkı goruntu alamıyorlrmıs hatta bana usta soyledı orjınal gıbı olsun tek kameraya baglayım dıye tavsıye ederım hocam ınternet falan kullanıyorsanız cok guzel oluyor gerek navıgasyon gerek yandex cok basarılı tek sıkıntlı yanı her cıhazda oldugu gıbı radyo bıraz cızırtılı oluyor onuda ınternet radyosu dınlıyorum cd kalıtesınde muzık muthıs net ve basarılı..bu arada benım cıhazda navimex gonul rahatlıgı ıle taktırabılırsınız

Merhaba taktırdıgıız yerin tam ismini yada ulaşım numarasını verebilirseniz sevirim :)

VEmre

0
Multimedia ekranında, klima, kapı gibi infoları gösteriyor mu. Taktıran arkadaşlar bilgilendirebilir mi ?

mert11

0
Arkadaşlar ay önce bende 7 inç navimex 9914 android 5.1 aldım. Cihaz super 32gb hafıza kart yada usb bellek takılıyor DVR ön kayıt kamerası var. geri vites kamerası var. açılışı 25 saniye sürüyor. görüntü ses süper fakat radyo zayıf. Tüm google play deki uygulamaları indirip kullanıyor sunuz. ücret ise 1.200 liraya montaj dahil takıldı. Kısacası gayet güzel bir cihaz.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri