Navimex android multimedya

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Ben android kullandım son sürüm taktırdım 1 gün sonra söktürdüm dinlemeden almayın birde tuş rengini sorun değişiyormu diye hatta taktırmadan görün sadece kapı açık uyarısı çıkıyor ekranda başka bişey çıkmıyor klima yakıt gibi şeyler yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Dennis merhaba ben 2 aydır kullanıyorum cevaplayayim :)
1.Aracla birlikte açılıyor hiç kapamadan sürüyorum gayet hoş
2.gece göz alırsa üzerinde DİM yazan tuşa bastığınızda ekran kapanıyor alet çalışmaya devam ediyor dokunduğunda ya da direksiyondan bir tuşa bastığında açılıyor
3.Ekran parlaklığı ayarlaniyor telefonlarda olduğu gibi

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevaplar için teşekkürler...

3-Ekran parlaklığı ayarı böyle cihazların hepsinde var ama nasıl çalışıyor? Telefonlarda olduğu gibiyse çok iyi.
Arabanın kendi parlaklık ayarı arka plandaki LED aydınlatmanın şiddetini düşürüyor. Böylece bütün konsol ışığı azalıp neredeyse karanlık gibi loş olarak karanlık yollarda sorunsuz seyahat edebiliyorsunuz.
Sonradan takılanlardaki parlaklık ayarında ise, arka plandaki LED gücü düşürülmediği için ekrandaki beyaz alanlar her zaman göz alıyor, ama daha diğer renk ve tonlardaki kontrast ve parlaklık düşürüldüğü ve okunabilirlik berbat hale geldiği için bir iki kademeden fazla düşüremiyorsunuz.

Bendeki Navitech NX-220R dokunmatik ekranı bozulduğu için iki haftadır serviste. Eğer değecek kalitesi varsa görece uygun fiyata bununla değişimi düşünebilirim bile.

mert11

0
Bende yaklaşık 1 yıl oluyor kullanıyorum çok memnunum. Burda önemli olan verdiğiniz para ile beklentinizin eşit olması lazım. 3000 lira versem bende çok şey beklerdim ama 1100 liraya bundan iyisi olamaz.

FD6 2010 ELEGANCE AT

Aracınız
merhaba;
2010 fd6 aracıma ekran arıyorum. Ekranda istediğim özelliklerin başında araç km devir vs gibi bilgilerinde görülmesidir. bu şekilde bir cihaz kullanan var mı?

ÖSY

0
Cevaplar için teşekkürler...

3-Ekran parlaklığı ayarı böyle cihazların hepsinde var ama nasıl çalışıyor? Telefonlarda olduğu gibiyse çok iyi.
Arabanın kendi parlaklık ayarı arka plandaki LED aydınlatmanın şiddetini düşürüyor. Böylece bütün konsol ışığı azalıp neredeyse karanlık gibi loş olarak karanlık yollarda sorunsuz seyahat edebiliyorsunuz.
Sonradan takılanlardaki parlaklık ayarında ise, arka plandaki LED gücü düşürülmediği için ekrandaki beyaz alanlar her zaman göz alıyor, ama daha diğer renk ve tonlardaki kontrast ve parlaklık düşürüldüğü ve okunabilirlik berbat hale geldiği için bir iki kademeden fazla düşüremiyorsunuz.

Bendeki Navitech NX-220R dokunmatik ekranı bozulduğu için iki haftadır serviste. Eğer değecek kalitesi varsa görece uygun fiyata bununla değişimi düşünebilirim bile.
nereden aldinız? nerede taktirdiniz?
herşey dajil bu işi yapan yok mu?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
nereden aldinız? nerede taktirdiniz?
herşey dajil bu işi yapan yok mu?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Navitech web sayfasından bulunduğum yere en yakın yetkili servisine taktırdım.

Cihazın arkasında LIGHT gibi bir kablo daha vardı. Onu bağlayacak yeri bulamadı, sadece soketleri eski yerinden çıkarıp buna taktı. Sanırım o kabloyu bulsak çözülecek ama...

Geri