Yeni kasa lastik sorunu

Aracınız
Merhaba arkadaşlar

Yeni kasa fc5'i Cuma teslim alıyorum.Ben almayacağım diye suan ki fb7 kasaya kışlık lastik aldım Alpin5 ölçüleri 205/55/16 yeni kasanın 215/55/16 taban ölçüleri farklı acaba suan ki kıs lastiğim yeni kasaya uyar mi ? Bi sorun yasarmıyız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dnzkrt

0
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] ayrıca lastiğin yere bastığı yüzey alan azalırken aracın ağırlığı değişmediğinden dolayı birim alana düşen basınç artacak ve aracınız yere sağlam tutunacak yani kışın dar kesitli lastik kullanmak aslında daha güvenli

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] ayrıca lastiğin yere bastığı yüzey alan azalırken aracın ağırlığı değişmediğinden dolayı birim alana düşen basınç artacak ve aracınız yere sağlam tutunacak yani kışın dar kesitli lastik kullanmak aslında daha güvenli

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilgi icin teşekkür ederim

Çetin

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar

Yeni kasa fc5'i Cuma teslim alıyorum.Ben almayacağım diye suan ki fb7 kasaya kışlık lastik aldım Alpin5 ölçüleri 205/55/16 yeni kasanın 215/55/16 taban ölçüleri farklı acaba suan ki kıs lastiğim yeni kasaya uyar mi ? Bi sorun yasarmıyız ?

En ufak sıkıntı olmaz,neeni ise bizim fd6 larda elegance modelinin lastik ebadıyla dream modelinin lastik ebadı alakasız halbuki ikiside birebir aynı kasa demekki o kadar önemli bi fark yokki iki alakasız lastik ebadı aynı araçta kullanılabiliyo

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ASE

0
Aracınız
Arkadaşlar bende Erdoğan bey gibi yeni aracımı bu cuma günü teslim alacağım İnşallah. Ancak ben ilk kez sıfır araç alıyorum. Dikkat etmem gereken hususlar var mı bu araç için. Özellikle LPG'ye geçişte ses sorunu felan varmış dediler, 2016 da ilk piyasaya sürülen araçlarda. Bu ve bunun gibi "dikkat et yoksa sonra başını çok ağrıtır" diyebileceğiniz birşeyler varsa ve benimle paylaşırsanız sevinirim.

Geri