Civic FB7 Typer spoyler yardım

Herkese mutlu huzurlu ve sağlıklı günler. Makyajlı 2015 hb civic aldım. Bu araca uygun body kit arıyorum ama yok. Benim istanbulda calıştığım dönemlerde tanıştıgım "Deha tuning" her araca uyumlu güzel şeyler yapıyor. Fakat istanbulda yaşamıyorum artık.
(Gelelim sonuç paragragfına)
Bu typer spoyleri satın alacagım bir yer varmıdır veya istanbulda olup spoyler isteyen arkadaş deha tuningle irtibata geçerse herkesin işine yaricak ve bizim araclar icin güzel bi spoyler yaptirabilirmi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5703]oneway35[/MENTION] Civic hb e aksesuar bulma işi çok sıkıntılı, dediğiniz gibi bu işi yapabilecek bir yer bulup anlaşmak gerekiyor.

İnanın ben istanbul ankara izmir gibi bi yerde olsaydım şuan hemen yaptirmiştım. Yani benim dedigim abiyi (deha tuning) ben cok baskı kurdum. Aynı zamanda üretim yapiyo. Orda araç olsa hemen yapıcak. Hatta büyük kısmını yapıp bana göndericek ama burda ona ince işçilik yapacak kişi olmadığı için bu iş olmuyor.

Şu arabaları bi güzelleştirecek gönüllüler lazım

salim

0
Aracınız
İnanın ben istanbul ankara izmir gibi bi yerde olsaydım şuan hemen yaptirmiştım. Yani benim dedigim abiyi (deha tuning) ben cok baskı kurdum. Aynı zamanda üretim yapiyo. Orda araç olsa hemen yapıcak. Hatta büyük kısmını yapıp bana göndericek ama burda ona ince işçilik yapacak kişi olmadığı için bu iş olmuyor.

Şu arabaları bi güzelleştirecek gönüllüler lazım

Selamın aleyküm.
Öncelikle herkese hayırlı forumlar. Civic typer spoiler için bir projemiz olacak. Detayları şuanda tam olarak belli değil ancak en geç 1 hafta içinde, olup olmayacağı, fiyatının ne kadar olacağı gibi detaylar belli olacak. Eğer isteyen olursa, detaylar belli olduktan sonra yardımcı olmak isteriz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla ortalama honda spoiler fiyatları belli çok uçuk kaçık bi fiyat olmazsa ben eminim.ilkler her zaman unutulmaz ve daha değerli olur. Sizden heyecanla haber bekliyorum. İlgi için eyvallah

salim

0
Aracınız
Valla ortalama honda spoiler fiyatları belli çok uçuk kaçık bi fiyat olmazsa ben eminim.ilkler her zaman unutulmaz ve daha değerli olur. Sizden heyecanla haber bekliyorum. İlgi için eyvallah

Evet haklısınız gerçekten parçayı temin etmek çok zor ve fiyatların çoğu dudak uçuklatıyor. o yüzden tam net bilgiler söylenebilmesi için biraz erken tam kesin bilgiler oluştuğunda tekrar yazacağım.

salim

0
Aracınız
Tamamdır sizden haber bekliyorum
Selamın aleyküm
Sonuçlandı projemiz ancak olumlu bir sonuç alamadık.
Sizi de meraklandırdık heycanlandırdık kusura bakmayın. Bizde baya bi ümitlenmiştik ancak düşündüğümüz gibi olmadı gerçekten temin etmesi çok zor bir parça. Ancak yine takibinde olacağım bu parçanın eğer temin edebilirsek ilk işim size yazmak olacak.

Hocam işi bilen için çok basit bi uygulama yaparak uydurucak. Benim bulundugum yerde böyle bi imkan yok. İstanbulda olan ve bişeyler yapmak isteyen 2 tane adam çıksa bişeyler yapıcaz. Valla benim her arabama görsel bişeyler yaptım buna bulamıyorum bile. Mail adresim serkankaya35@hotmail.com iletisime gecersek sevinirim

Geri