Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadas arabami alali bugun tam bir sene oldu
Yasim 30
İlk kaskom 1205 aksigorta
İlk sigortam 443 halk sigorta

Bugun yaptirdim
2nci sigortam 455tl ergo sigorta
Kaskoyu yaptiramadim fiyat vermediler henuz
Bu nedir fiyatlar hep ucuzlardi bu seneye kadar artik hic ucuzlamiyor aksine kasko muafiyetleri artarken fiyatlarda artiyor anlamadim gitti hayirlisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

sketen

0
Aracınız
Bende alalı bir kaç ay oldu aracı,
sigorta Ergo 188tl
kasko axa 1040tl ye yaptırdım. Sigortacımda biraz indirim yapıyor fakat. Ben sigortacıda otururken Şahin almış bir genç geldi 650tl sigorta ödemişti.
Sigorta şirrketleri zarar ediyoruz diyip sürekli zam yapıyorlar.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bende alalı bir kaç ay oldu aracı,
sigorta Ergo 188tl
kasko axa 1040tl ye yaptırdım. Sigortacımda biraz indirim yapıyor fakat. Ben sigortacıda otururken Şahin almış bir genç geldi 650tl sigorta ödemişti.
Sigorta şirrketleri zarar ediyoruz diyip sürekli zam yapıyorlar.

Arkadasimda clio symbol var 2006 model yeni aldi daha oncesinde de yine clio vardi 2001 onu ikinsene kullanmisti yasi 28 symbole 770 tl sigorta cikmis nasil isyanlarda belli degil

Aracınız
94 model civic, 5. yılım, hasarsızlık indirimi devam ediyor. Geçen sene 208 tl olan sigortayı dün 380'e yaptırdım. Nasıl bir 3. dünya ülkesiyiz bilmem, fiyat listesinde 1000 tl'ye kadar çıkan firmalar vardı. Sigortayı zorunlu yap, vatandaşı da özel sektörün eline bırak, istediği gibi ............. .

Aracınız
Bir hocam Q3 aracı için ak sigortadan 1700 tl sigorta bedeli istendi. Bir ay sonra da sıra bana gelecek. Allah yardımcım olsun.

Leo

0
Şuan ülkede gizli kriz var sadece kasgo sigorta değil herşey pahalı. Malesef dahada kötüye gidiyor sonumuz hayırlısı olsun...

Hakan Uzun

0
Yönetici
Dun bu sigortayi yaptirirken neden boyle oldugunu sordum fiyatlarin, firmalar hasarlari oldugundan fazla gosterip para aliyorlarmis birde artik sigorta sirketleri kaza sonrasi rayic bedel dusme ucreti odemeye baslamislar dedi cok mantikli bulmadim ama

Aracınız
Giren para < Çıkan para

maluus

0
Türkiye gibi trafik canavarları ile dolu ve bu kadar çok trafik kazası olan bir ülke için primler çok düşüktü bence. Ortalama turkiyenin herhangi bir yerinde günde en az 2-3 kişi trafik kazalarında oluyor. Bu sadece basına düşen sayı. gerçek ise muhtemelen bunun en az 5 katıdır. Ortalama bir insan için her bir ölümün sigorta şirketine sadece maddi tazminat maliyeti ortalama 80 bin lira civarı. Hasar pert vb. hariç. Sadece bir ölümün maliyetini karşılamak için sigorta şirketinin yaklaşık 100 arabayı sigortalaması lazım. Hasar vb. şeyleri de katarsanız daha da yüksek bir sayıya ulaşır. Şu anda normal bence. ne zaman gelişmiş toplumlar gibi bir trafiğe, şoförlere sahip oluruz, sigorta şirketlerinin risk oranı düşer o zaman gelişmiş toplumlar gibi sigorta oranlarımız olur.

Enviado desde mi Nexus 5 mediante Tapatalk

Son düzenleme:
Aracınız
arkadaşlar sigorta ücretleriyle ilgili yasa çıkmıştı sanırım. Firmaların hepsi kazalardan dolayı zarar etmekteymişler bu yüzden devlet serbest fiyata geçirdi ve sigorta firmalarıda bunu bize geçirdi :) seneye mayıs ta ne ödeyecez bakalım.

Geri