Kaza hakkinda bilgi

cenker

0
Aracınız
Gunaydin arkadaslar bugun talihsiz bir olayla karsilastim. Az once evimin kapisinin onunde duran arabamin sofor kapisina biri carpip kacmis daha durumu gormedim telefonla haber etiler nasil bir yol izlemem lazim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gunaydin arkadaslar bugun talihsiz bir olayla karsilastim. Az once evimin kapisinin onunde duran arabamin sofor kapisina biri carpip kacmis daha durumu gormedim telefonla haber etiler nasil bir yol izlemem lazim

Polisi çağırarak tutanak tutturmanız ve şikayetçi olmanız gerekiyor, hasar çok ufaksa uğraştığınıza değmez.
Ya da kaskonuz varsa mini onarımlık ufak bir hasarsa mini onarım ile halledin, hiç uğraşmayın.

MadnoH

0
çok geçmiş olsun. İnşallah büyük bir şey yoktur.

öncelikle mutlaka fotoğraflayın. bu fotolarla servise başvurduğunuzda yardımcı olacaklardır.

umarım mini onarımla hallolabilecek bir hasardır. değilse ve serviste onarım yaptırırsanız maalesef plakanızda hasar kaydı gözükecektir.

Trust

0
Aracınız
Hiç uğraşmayın sokakta kamera varsa ki ufak ihtimal başka türlü bulunması zor.resme bile gerek yok beyan la kasko dan yaptırın.

Aracınız
plakasını almadıysalar veya kamera kaydı yoksa bişe çıkmaz..boya gerektirmeyecek 150-200 liralık hasarsa kendiniz yaptırın derim..trmerde görünmez..ancak boyasız çözülmeyecekse kaskonuz varsa devreye sokarsınız..beyan veriyosunuz biri vurup kaçmış diye ona göre işlem yapıyolar kaskodan..yalnız mini onarıma giriyor mu hasar onu sorun ona göre işlem yaptırın..girmiyosa kasko hasarsızlık bozulmasın..

Son düzenleme:
plakasını almadıysalar veya kamera kaydı yoksa bişe çıkmaz..boya gerektirmeyecek 150-200 liralık hasarsa kendiniz yaptırın derim..trmerde görünmez..ancak boyasız çözülmeyecekse kaskonuz varsa devreye sokarsınız..beyan veriyosunuz biri vurup kaçmış diye ona göre işlem yapıyolar kaskodan..yalnız mini onarıma giriyor mu hasar onu sorun ona göre işlem yaptırın..girmiyosa kasko hasarsızlık bozulmasın..

oncelikle gecmis olsun.
bir hafta once mini onarimdan (axa) islem yaptirdim fakat tramerde kesinlikle gozukur dedi axa.

cenker

0
Aracınız
Yorum yapan herkeze tesekur ederim carpan arkadas aksam ustu geldi tutanagi tuttuk ben kaskodan yaptiricam kasko karsi tarafin sigortasindan yada kaskosundan alacakmis oyle birsey dediler suan kasko policemi bulamiyorum istanbul avrupa yalasinda oneride bulunabileceginiz duzgun bir yer varm8 cem honda isyerime cok yakin is cikisi oraya bi ugrayacam axa kaskom var

maluus

0
Kasko poliçenizi sigortacınızdan ya da internette sigorta gözetim merkezi gibi adı olan bir sistem var ordan araç ve kimlik bilgilerinizle bulabilirsiniz.

Enviado desde mi Nexus 5 mediante Tapatalk

Luvi

0
Yorum yapan herkeze tesekur ederim carpan arkadas aksam ustu geldi tutanagi tuttuk ben kaskodan yaptiricam kasko karsi tarafin sigortasindan yada kaskosundan alacakmis oyle birsey dediler suan kasko policemi bulamiyorum istanbul avrupa yalasinda oneride bulunabileceginiz duzgun bir yer varm8 cem honda isyerime cok yakin is cikisi oraya bi ugrayacam axa kaskom var

Öncelikle geçmiş olsun. Çarpan kişinin geri gelip tutanak tutması da çok düzgün bir hareket olmuş. Ülkemizde maalesef pek karşılaşmadığımız bir durum. Cem Honda'da bende hasar yaptırdım ama daha sonra yaptıkları yeri tamir ettirmek için yine uğramak zorunda kaldım (!) O yüzden ben pek tavsiye etmiyorum Honda Cem'i. Diğer hasarımı Honda Park'da yaptırdım ve gayet memnun kaldım. Orasını tavsiye ederim.

Geri