Aracınız
Film veya video mu çevirdiğiniz dosya ? hiç görüntü ses gelmiyormu yoksa ses var görüntü yok mu ?

Mp4 formatlı video çeviriyorum. Sizin dediğiniz gibi yaptığımda ne ses ne görüntü geliyor. Başka şekilde kurcaladığımda ses gelmişti ama görüntü yine yoktu hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

erybsk

0
Aracınız
[MENTION=5617]necvoxsocial[/MENTION] 2012 Honda'mda necvox var fakat kullanım kılavuzu bulamadım ayrıca Bluetooth üzerinden telefonu eşleştiremedim yardımcı olursanız sevinirim

iPhone cihazından

Aracınız
S.a hocam ben mp 4 formatinda video indiriyoruz ama araçtan izleyemiyorum sadece ses var başka hangi formatta indirebilirim?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
iyi günler. Yeni araç aldım. 2013 FB7. Üzerinde Necvox cihaz var. DVA serisi. Geri vitese takınca ekranda CAM yazısı çıkıyor ve kamera moduna giriyor. Ancak kamera görüntüsü gelmiyor ve siyah ekran olarak kalıyor. Bunun çözümü hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışalar.

S.a. Hocam 2015 elegnce arac aldim. Uzerinde necvox var. Lakin navigasyon calismiyor. Zannedersem bu modellere sd karta harita yukleme yapiliyormus. acilista avt necvox yaziyor. Bir de tv yi ayarlayamadim. Kanallar cok kotu gosteriyor. Radyo da ara sira zayifliyor. Antenden midir acaba. On Cama monteli bir anten car.

E5603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri