aracıma soldan çarptılar masrafı ne olur

cenker

0
Aracınız
Oncelikle gecmis olsun benimde basima 3 gun once buna benzer bi olay geldi servise goturdum bende sadece sol on kapi saci degisecek bunun icin 950 tl gibi bir fiyat cikti tramerde goruncekmis sizdede 2 kapi saci degise ve camurluk islem gorse 3bin tl gibi bir fiyat tutar deger kaybini ise sigorta sirketine basvurda bulunuyorsunuz eksper gelip deger kaybini belirliyor karsi tarafin kusuru %kac ise okadar odeme yapiliyor size

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun aracimin sağ camurlugunda parmak ucu kadar boyanın kalkmış olduğunu gördüm..ya birisi bıçakla çıkarmış ya da taş geldi duymadım..oraya boya mi lazım macun.mu lazım bilmiyorum..kaça mal olur?bu işi sanayiye yaptirirsam garanti bozulur.mu?

geçmiş olsun. özellikle yapılmış gibi duruyor. autokinge yaptır istersen kaskon varsa.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2361]pierson[/MENTION]

Geçmiş olsun, park halinde taş atılmış gibi duruyor, göçük yoksa eğer rötuş yapılabilir, kasko mini onarım ile lokal boyada yapılabilir.
Bence rötuş yapın nazarlık olsun.

Kaskocuyu aradım..ufak hasarları ücretsiz kasko bozmadan yapiyorlarmis. Rs servis yapıyormuş..göçük yok..aracı evin içine sokasim var ama sığmıyor işte..surekli aklımda bu olay simdi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Kaskocuyu aradım..ufak hasarları ücretsiz kasko bozmadan yapiyorlarmis. Rs servis yapıyormuş..göçük yok..aracı evin içine sokasim var ama sığmıyor işte..surekli aklımda bu olay simdi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda daha öncede konusu geçmişti, mini onarımdan yapıyor ama tramere yansıyor diye.
Onu iyice araştırın sonra süprizle karşılaşmayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri