Civic ES7 Kasa hakkında fikrinizi ve önerilerinizi almak isterim

umtdrn

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] , [MENTION=565]cagano[/MENTION] Arkadaşlar son olarak şöyle bir araba buldum. İlan sahibi ile görüştüm 35500 tl yazılmış ilanda. Ben 30000 tl verdim , o da 34000 tl ye veririm dedi. Ama son bir pazarlıkla orta yolu buluruz diye de konuştuk. İhtiyacı olduğunu söyledi. Fiyat yüksek mi sizce. İlandaki araba için yorumlarınızı alabilir miyim ? Tabi bu LS ama orjinal çelik jant var, sunroof yok. Almak istediğim ES idi ama ne yapalım ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5-model-honda-civic-ls,temiz-200695647/detay/

cagano

0
Hocam benim aracım LS. Size tavsiyem ES alın. Ayrıca ilandaki araç çok pahalı geldi bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bayram sonu 75 bindeki Es otomatik cosmic gri aracı 36.5 sattik manuelleri daha uygun fiyatlı ls ye o para verilmez 34 e 150-160 binde Es alırım ben olsam km takılma sorun yasamazsin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umtdrn

0
Aracınız
Ls de arka fren kampana , çelik jant yok , dört yerine iki hava yastığı var , sis farı yok (sis farı yeri var) , sunrooff yok , yan aynalar manuel , klima manuel . Birde Es lerin direksiyon ve vites topuzu deri kaplı , ancak gördüğüm örneklerde arabanın yaşı itibarı ile deri kaplamalar paramparça olmuş. Deri olmasa daha iyi , yenilenmesi lazım bir çoğunun..

Bu iki modelde önemli donanım farkı olarak, hava yastığı sayısı ve arka fren farkı var sanırım . Arka frenin disk olması ne kadar olumlu bir katkı sağlıyor tecrübe etmek gerekir tabi ki..

Bunun dışında motorlar aynı ve 110 BG değil mi ? Şase ve süspansiyon farkı yoktur sanırım ?

cagano

0
2005 ve sonrası ls lerde sisler var. Sunroof arka fren diskleri ve hava yastığı fazlalığı dışında kayda değer başka bi fark yok bana göre. Yinede ben olsam ES alırım:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

umtdrn

0
Aracınız
Anlıyorum , aslında hava yastığı için şöyle bir durum var. 2005 model bir araba malum 10 yaşını doldurmuş ve bildiğiniz gibi haya yastıkları için 10 yıldan sonra çalışma garantisi verilmiyor.

Açılmaz diye bir şey yok tabi, ama açılmama ihtimali yüksek sadece. Zaten Allah kimseye göstermesin kaza bela , ne ihtiyaç olsun ne açılsın da , işin "da sı" var . Bilemedim .

Sanırım üsteki verdiğim ilandaki arabayı 32000 tl ye verirse ki verir, alacağım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5-model-honda-civic-ls,temiz-200695647/detay/

umtdrn

0
Aracınız
Teşekkür ederim cevaplar için .

Tanışma bölümde de bahsetmiştim, halihazırda kullandığım bir arabam var. Ben Civic'i ikinci araç olarak almayı düşünmüştüm. Artık 20 li yaşlardaki hevesim kadar olmasa da ufak tefek değişiklikler-uygulamalar yapmak istiyordum.

Tabi benim hesabımda 29000-30000 tl civarı bir araba almak vardı. Lakin bu fiyatlara alınabilecek arabalar pek sağlam ve sağlıklı durumda değiller. Kaldı ki düşündüğüm fiyatın bile yüksek olduğu düşüncesinde olan arkadaşlarım var.

Uzun lafın kısası , bu işten vazgeçtim. Ama bu forumu takip etmeye devam edeceğim.Güzel paylaşımların olduğu bir yer, umarım katılım daha da fazla olur. Bakalım, biraz zaman geçsin şu yeni Civic'i bir yakından görelim . Nasip olur , eldeki arabayı satar , tam Hondacı oluruz belkide.. :)

Herkese iyi forumlar...

Aracınız
Hocam 1.6 ies al paşa paşa düzenle emin ol Vtec den daha çok şey yapacak ve keyif alacaksın

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri