2015 Civic Park sensörü

Aracınız
Aracın orjınalliği kesinlikle bozulmayacaktır. Bende zaten teslim alırken aracı serviste taktırmıştım. Önemli olan sıfır alırken verilen hediyeler arasında ihtiyaç duyduklarınıda pazarlık yapmak yani ne koparabilirseniz. Ben tüm anlaşmayı yaptım hediye olarak navigasyon, cam film ve köpek balığı anteni verdiler.

Son bir test sürüşüne çıktım park sonrası sensörüde istiyorum dedim onuda sıkı pazarlık sonucu hediye vermişlerdi. Yani piyangodan çıkmıştı fazla mal göz çıkarmaz hesabı dursun cebimde dedim:)

Orijinallikten kastim tamponda delik acilsin istemiyorum :) ben de kopek baligi anteni, cam filmi ve paspas istiyorum ama bakalim ne koparirsam

Bu arada siz bayagi bi hediye almissiniz valla gozum acildi benim de navigasyon istemiyorum ama anatomik spoyler yapsalar mukemmel olur :)

Aracınız
Ben alirken agustosta izmitten elegance lpgli otomatik vitesi 72500tlye bitaktilar (bursa ve adapazarida ayni fiyati verdi birbirine kirdirdim) izmitteki aradi yarin gelin alin diye gittigimde ne yaptiysam fiyati dusuremedim ama navigasyon anten cam film ve park sensoru hediyeleri kopartabildim ama ozaman piyasa gercekten ölüydu simdi ne durumda bilmiyorum.

Siki bir pazarlikla en son gidisinizle fazlasiyla sey koparabilirdiniz bana en son alin gidin artik yeter demislerdi ;)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de izmir terakki ve camkirani birbirine kirdirmayi dusunuyorum. İkisi de 73 verdi. Fiyati dusuremesem bile aksesuarlari arttirmayi istiyorum. Ben ayrica yapmak istedigimde para benden cikacak. Babam yanasmaz boyle seylere. Parayi babam veriyorken bu aksesuarlari babam arabayi oderken taktirtmak lazim (anatomik spoyler, kopek baligi anteni ve cam filmi)

Geri