2012 astra h ve 2015 civic karsilastirmam

Aracınız
Alman mühendisliği mükemmeldir evet ama bir parça süresini doldurduğunda bozulmak üzere dizayn edilir yani zamanında parça değişimi yapmanız gerekir. Hondanin mekanik olarak motor ve sanzumanda herhangi bir problemle karşılaşmazsiniz yani serviste uğraştırma.

Kesinlikle Honda hayat onda;) bu fiyata sadece koltuk ısıtma değil sunroof ekstra diyebiliriz tabiki eksiklikleri var ama fiyat aralığı belli...
Son olarak hocam ellerinize sağlık güzel karşılaştırma olmuş keyifle okudum cidden ama conti 5, conti 2ye fark atar yani astranin lastiği daha kaliteli...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam kalite ve kullanışlı oluşunu tabiki zaman gösterecek lastik bilgim çok yok sadece marka verdim sınıf vermedim. Sadece kullanırken hissettiklerimi ve olsaydı daha iyi olurdu dediklerimi paylaştım sonuçta bindiğim araba şuan honda :) bu eksiklikleri bile bile alirmiydiniz diye sorarsanız ise evet yine alırdım aile arabası ve bu fiyata bundan iyisi yok.

Aracınız
Hocam kalite ve kullanışlı oluşunu tabiki zaman gösterecek lastik bilgim çok yok sadece marka verdim sınıf vermedim. Sadece kullanırken hissettiklerimi ve olsaydı daha iyi olurdu dediklerimi paylaştım sonuçta bindiğim araba şuan honda :) bu eksiklikleri bile bile alirmiydiniz diye sorarsanız ise evet yine alırdım aile arabası ve bu fiyata bundan iyisi yok.

+1 kesinlikle hocam eline ayağına sağlık tekrardan;)

Aracınız
dikiz aynası karartma var..sadece otomatik değil elle yapıyosun..honda çukurlardan kasislerden geçerken konforlu bence..geçerken insanı rahatsız etmiyor çok iyi yapmışlar..conti2 ile 50 civarı giderken yol karlı değildi ama buzlanma vardı sanırım bende kaydım..ama toparladık şükür.. astranın hondayı yiyebileceğini sanmıyorum..civic yol tutuşu biraz farklı bir araç.. araba hafif yaylanıyor sanki salacakmış gibi oluyor ama toplayıp çıkıyor..internette testler var yol tutuşla ilgili kendi sınıfındaki araçlarla eş değer olduğu görülür.malzeme kalitesi için ise kendi sınıfında olması gerekenin bi tık altında diye düşünüyorum..eksikleri var tabi, mesela boya ve yalıtım desem kimse itiraz etmez forumda..

Aracınız
dikiz aynası karartma var..sadece otomatik değil elle yapıyosun..honda çukurlardan kasislerden geçerken konforlu bence..geçerken insanı rahatsız etmiyor çok iyi yapmışlar..conti2 ile 50 civarı giderken yol karlı değildi ama buzlanma vardı sanırım bende kaydım..ama toparladık şükür.. astranın hondayı yiyebileceğini sanmıyorum..civic yol tutuşu biraz farklı bir araç.. araba hafif yaylanıyor sanki salacakmış gibi oluyor ama toplayıp çıkıyor..internette testler var yol tutuşla ilgili kendi sınıfındaki araçlarla eş değer olduğu görülür.malzeme kalitesi için ise kendi sınıfında olması gerekenin bi tık altında diye düşünüyorum..eksikleri var tabi, mesela boya ve yalıtım desem kimse itiraz etmez forumda..
Hocam kesinlikle buzlanma olacaktır yolda bi astra h A göre asla conforlu değil çünkü civic sportif sürüş entegreli yol tutuşu bu nedenle kesinlikle daha iyidir beşik gibi sallanmasi insanı alışana kadar korkutuyor. Dedim ya bir kapışmaya giren insan arabasına değil şoförlüğüne güvenmeli önce. Turbo motorsuz arabalarda eğer erken vites değiştirirsen o yarısı kaybetmiş sayılırsın. Benim bildiğim karartmali dikiz aynası nin altında bir ışık ve mercek vardır o mercek arkadan gelen ışığı algılar be ayna kararır bizde aynada o yok arkadaki mandalı oynatırken ayna zaten göz hızamdan kaçıp gidiyor kullanma gereksinimi duymuyorum. Toparlarsak hayat onda

Aracınız

Hocam siz otomatik kararan dikiz aynasını çok yanlış anlamışsınız :)

Aracınız
mandalı ileri itince arkadan gelen araçların farları gözü almıyor.normal haldeyken ışık çarpıp yayılıp gözü alıyor..ama görüş açısından sakıncalı gibi bence çünkü araçların mesafesini algılayamıyırum açık olunca o yüzden cok kullanmıyorum..otomatik olmaması daha iyi..

Aracınız
mandalı ileri itince arkadan gelen araçların farları gözü almıyor.normal haldeyken ışık çarpıp yayılıp gözü alıyor..ama görüş açısından sakıncalı gibi bence çünkü araçların mesafesini algılayamıyırum açık olunca o yüzden cok kullanmıyorum..otomatik olmaması daha iyi..
Bi gidip bakayım bandala itip çekelim :)) mandalı sürüş anında itince ayna aşağıya kayıyor koltuk görünüyor bu defa birde elle düzeltmek gerek sanırım boya göre.

Geri